پروفایل مامی گپ

سلام بچه ها
دقت کردید امروز دور پروفایل بعضی از اعضای مامی گپ سبز روشن شده ؟؟:no_mouth::no_mouth:
برام جالب بود دور پروفایل خودمم سبز شده
کی دلیلشو میدونی
به سطح بالاتری ارتقاء پیدا کردیم ؟؟!!:yum::stuck_out_tongue_winking_eye::smile:

1 Likes

یعنی اینکه شما انلاینی الان

3 Likes
1 Likes

عه جدی :grinning:
خوب شد پرسیدم
مرسی محیا جونم

1 Likes

فدات عزیزم
خوبی
نی نی خوبه؟

1 Likes

خوبیم عزیزم شکر،،باران در حال پشت سر گذاشتن مراحل رشد حرکتیه،،،مدام دنبالشم
خخخخ
وروجکی شده واسه خودش
خودت چطوری عزیزم نی نی گل خودت چطوره؟

1 Likes

ای ول اینو خوب اومدن خداییش
خیلی خوبه ب نظر من

2 Likes

خخخخ از دست بچه ها
سلامت باشه ان شالله باران کوچولو :heart_eyes::star_struck:
خوبه عزیزم ممنونم

1 Likes

عزیزمی گلم
ان شاالله ب شادی بغلش بکنی عزیزم

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

وای این ایده نشان دار شدن افراد آنلاین چه حالی میده
دارم میبینم کیف میکنم
کلا دادن آگاهی حس خوبی میده
میدونی دوبرت چه خبره حس عالی داره

دستشون بی بلا :clap::clap::clap::clap::clap:

سلام خسته نباشید اگ امکانش هس گزینه بروز رسانی رو بزارید سخته ادم تو یه گپه ۱۰۰۰وخرده ایهی بزنه تا برسه ب اخر واینکه تاپیک های قدیمی رو بایگانی یا پاک کنید .گزینه ی حذف تاپیک و کامنت رو برامون بذارید واینکه تو پستی که خودمون کامنت میزاریم پست خودمون حداقل رنگش فرق کنه و اینکه سوالات دسته بندی بشن و هی قدیمی ها نیان و مثلا یه کلمه ام بشه تایپ کرد و فرستاد مثلا کاراکتر کمم قبول کنه یا استیکر خالی رو قبول کنه ک ارسال شه .واینکه افلاین شدن یا کلا نبودن کاربران هم مشخص بشه ینی بفهمیم اگ کسی مامی گپو ترک کرده متوجه بشیم .و اگ امکانش هس رنگ قالب سازی تم و اینارو ب دلخواه درس کنیم خودمون عینه تلگرام.
و کامنتی ک واس بقیه میزاریم قابل مشاهده نباشه واس کاربران .

اینجوری خیلی مراجعه کننده خواهید داشت و دیگران از سایت های دیگ میان عضو این سایت کامل میشن .
ممنوووووووون

لطفا رسیدگی کنیددددددد :heart::heart::heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.