پرواز در بارداری

دوستان دکتر و فرودگاه تا هفته چند اجازه پرواز با هواپیما میدن؟

2 Likes

گمونم سه ماه دوم

چه کم دقیقا هفته شو نمیدونین

عزیزم تا ماه هفتم تقریبا بدون مجوز پزشک متخصص می تونی بپری.ولی از هفتم به بعد حتماباید برگه ی مجوز پزشک زنان همراهت باشه.

عزیزم فقط ماه اخر ایراد میگرن. من خودم از اول بارداری با پرواز سفر کردم فقط ماه نهم اجازه نداشتم

مرسی عزیزم از راهنماییت❤️

مرسی عزیزم از راهنماییت فقط با کدوم ایرلاین میرفتید

من باهمشون اکثرا پرواز کردم اما از،زاگرس و آسمان اصلا راضی نبودم چون یکبار نشد که تاخیر نداشته باشه

1 Likes

اون که طبیعیه😁همین که گیر نمیدن. چون شرایطم طوریه دکترم تو شهر خودمونه باید رفت و امد کنم میخوام بدونم تا کی میشه رفت مرسی عزیزم

حقیقتش چون من چادری بودم خیلی مشخص نمیشد باردارم برای همین اصلا متوجه نمیشدن. منم حرفی نمیزدم :blush:

1 Likes

پس بگو:grin::grin:

1 Likes

دقیقا چون ببینن بارداری اجازه نمیدن

یاسی جان دکتر ها معمولا میگن سه ماه اول چون ریسک داره از پرواز استفاده نشه بهتره
سه دوم امن ترین ه
بعدش هم که شکمتون بیاد بالا به سلامتی ممکنه ببینن گیر بدن

عزیزم منم تا اوایل ماه هشت پرواز کردم. و چادریم نبودم. برای آخرین بارم نامه دکتر رو احتیاطن گرفتم ، ولی برگه ازم نمیخواستن.

اره سه ماهه اول بخاطر اشعه گیتا دکترم گفت نیا اما دوم و سوم دوس ندارم از شوهرم دور باشم مجبورم برم. اخه خیلی جوجه م فک نکنم مشخص بشه سن بارداریم بالاس نازبانو جان😁راستی بهتر شدید؟

1 Likes

خداروشکر همون تا ماه 8 غنیمته. مرسی عزیزم

قربونت گلم:kissing::kissing:

ان شالله براتون همه چی خوب پیش بره
بهترم عزیزم اما دکتر گفت همچنان استراحت باش
بعضی وقتها اندازه یه نقطه لک میبینم
ممنون عزیزم که پرسیدی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

همچنین برای شما عزیزم. خوب خداروشکر که بهتری عزیزم. انشاا… که بهترم میشی:kissing_heart::heart:

1 Likes

ممنون مهربونم
ان شالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.