پرزانتاسیون بریچ

سلام ابجیا من هفته 19 هستم طبق پریود رو سنو هفته 18 امروز آنومالی گفتن جنین با پرزانتاسیون بریچه میخواستم بدونم چیطوریاس میچرخه؟خطرناکه؟ممکه زایمان زود رس پیش بیادیا خدایی نکرده سقط؟من چه کاری میتونم بکنم تا سریع تربچرخه؟و یادم رفت دقیق کلمه رو متاسفانه نمیدونم کجای رحم کوتاس ولی دهانش بستس اخه خرداد ماه یه سقط داشتم خون ریزی بدون هیچ دلیلی و فک کنم تو ماه اول بود الان واسه بچه مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید اونایی که میدونن یا تجربه داشتن ممنون.

گفتن طول سرویکس کوتاهه؟
بریچ باشه ک چیزی نیس چون هنوز هفته ات پایینه تا ماه آخر بچه تا دلت بخواد کله معلق میزنه :sweat_smile: واسه چی نگرانی؟ مگه گفتن خطری داری؟

1 Likes

همه چیز بچه نرماله نمیدونم والا نه گفتن فعلا جیزی نیس اما خب واقعا نگرانم واسش مشکلی پیش بیاد
اره فک کنم همین سرویکس بود خطر داره؟

خطر که نه اگر خطرناک باشه بهت میگن
از برگه ی سونوت عکس بگیر بفرس خب عزیزم
طول سرویکس کوتاه باشه باید استراحتت بیشتر بشه تا بچه و جفت بره بالا

در ضمن الکی به خودت استرس نده وقتی سونو نرماله برای چی نگرانی دیگه؟ :triumph:

33MM زده یعنی با استراحت حله؟با لپ تاپم حجم بالا نمیده عکس بفرستم شرمنده ابجی

طول سرویکس رو زده ۳۳؟ خوبه دیگه پس چی میگه کوتاهه؟ اشتباه متوجه شدی عزیزم

والا خودش گفت یه جاهیش کوتاهه ولی دهانه رحم بستس

الکی نگران نکن خودتو هیچ مشکلی نیس

بعدا میبری به دکتر هم نشون میدی خیالت راحت میشه

اره نوشته کانال سرویکال بسته وطول ان 33MM است

عصری پیش دکتر بودم که

تا جایی ک من میدونم تا ۳۰ نرماله و هیچ مشکلی نیس

خب چی گفت؟

اینو گف

نگران نباش چیزی نیست عزیزم وقتی هم ک دهانه بسته ست دیگه مشکلی نیس که

عزیزم بچه تا هفته های اخرکلی تغییرات داره
پسر من هفته هجده بریچ بود تو هفته بیست وچهار که بستری بودم توسه روز تغییرات چک میکردن این دوبار چرخید اخرش دیگه از هفته بیست وهشت سفالیک شده تا الان که سی وششم
نگران نباش بریچ بودن که مشکلی ایجاد نمیکنه نهایتا زایمان سزارین میشی چون طبیعی نمیشه همین
طول سرویکست چند بود ؟ این مهمه
شما ماه اول سقط داشتی دیگه هفته بیست خطر سقط پشت سر میذاری دلیلی نداره به گذشته فکر کنی. چون چیزی جز استرس و نگرانی نداره …

1 Likes

اخه نکنه یه بار سقط داشتم همش تو فکرمه اینم نمیمونه دس خودم نیس بخدا

یعنی بابستری عادی میشه؟33 زده واسم

خودتو سرگرم کن گذشته اسمش روش دیگه گذشت دلیلی نداره دوباره تکرار بشه الان شرایطت خوبه سعی کن ازین دوران لذت ببری

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.