پخش عکس های خصوصی

سلام دوستان
یکی از دوستام رل داشته باهاش فیلم و عکس و صدا داره عکس های لختی داره پسره خیلی دردغ میگه دوستم میخواد باهاش کات کنه پسره تهدیدش میکنه باید بامن باشی و گرنه عکساتو پخش میکنم داخل اینستا

2 Likes

کاری نداره صداش و یا فیلم تصویریش و بگیره موقع تهدید ببره نشونش بده بگه دم تکون بدی میرم شکایت پدرتم در میارن
اصلا هم واکنش نشون نده ک خانوادم سخت گیرن بفهمن ال میشه بل میشه

2 Likes

اصلا نمیتونه کاری کنه دوستت هم تهدیدش کنه که میره فتا شکایت کنه

1 Likes

فثط کافی دوستت تهدید کنهفتا شکایت می کنه

به دادش چند تا از عکساشو فرستاده اما لختی نبودن

بچه ها تو رو خدا راهنمایی کنید پسره همشهریش هست چند تا عکس داره که لخت داخل بغل هم هستن

حقشه عکس‌و فیلم‌نمیداد دسته یه مرد😒

2 Likes

بچه ها پسره هیچ جوره زیر بار نمیره کمک کنید :sob::sob::sob:

دیگه حالم داره بهم میخوره از همچین گپ‌های :unamused::unamused::unamused:

3 Likes

واااا امروز شاهد چه گپهایی هستیم اولا که حقشه دوما بقیه چیکار کنن برن فیلمو عکسو بگیرن از پسره موقع خوشی یادش نبود داره چیکار میکنه :frowning::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning:

4 Likes

ببینید من از شما نظر خواستم خودم هم نیم ساعت هست فهمیدم فقط راهنمایی کنید اگه میخواین توهین کنید از گپ برید بیرون خواهشا

داشتم از اینجا ناامید میشدم تا یه گپ جنجالی دیدم :yum::star_struck:

2 Likes

هیچ غلطی نمیکنه . به شکایت تهدیدش کنه ۵ سال حبس و ۷۰ ضربه شلاق مجازاتشه . هیچکس حق تهدید و پخش عکس کسی رو به هر دلیلی نداره

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::joy::joy::joy::joy::joy:

وات؟

1 Likes

پست گذاشتی بالاتر واسه اون استیکر خنده گذاشتم گلم
منم دیروز عضواینجاشدم متوجه شدم منظورتو

اره خب از دیروز هرچی میگردم یا درمورد بارداریه یا نی نی سایت

2 Likes

بچه ها نمیخواد ابرو خودش بره نمیتونه شکایت کنه

پلیس فتا
بره شکایت کنه

عزیزم مطمئن باشین ک اون پسر این کارو نمیکنه چون هیچ نفعی براش نداره ولی الان میتونه از اون عکسا سؤاستفاده کنه و دوستتونو بترسونه تا وقتی ک دختر میترسه همین وضعه درصورتی میتونه راحت بشه ک جرات داشته باشه و بگه هرکار دوس داری بکن و مطمئن باش من میرم فتا شکایت میکنم
فتا این روزا خیلی سریع پیگیری میکنه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.