پا درد شدید در بارداری

بچه ها دیشب خواب بودم صبح پاشدم واسه نماز وقتی میخاستم سجده متوجه درد تو ناحیه کف ومچ پام شد جوری که یکم سخت بود سجده کنم الان از همون موقع تاحالا هی داره بدترمیشه نمیتونم حتی پاشم نمیتونم برم دستشویی درد شدید داره توناحیه کف پام انگار کف میخاد ازساق پا جداشه
کمک کنید چیکارکنم :sob::sob:

1 Likes

ورزش داره این گرفتگیا.
سرچ کن ورزشاشو انجام بده.
پتاسیم هم بخور.

2 Likes

فک نکنم گرفتگی باشه
من. سه چهارسال قبل ترک برداشت همین پام میترسم مثل اون باشه

1 Likes

عزیزم بهتره به پزشک مراجعه کنید اگر دردش قابل تحمل نیست

1 Likes

خب اگر گرفتگی نیست برو دکتر چون تو بارداری گرفتگی پا طبیعیه گفتم شاید گرفتگی باشه.

2 Likes

ن قابل تحمل نیست
ولی توبارداری عکس رادیولوژی نمیشه گرفت

درسته ولی بهتره مراجعه کنید تا یه درمان مناسب رو تجویز کنن براتون

عزیزم مریم جون برودکتر :disappointed_relieved:

چشم ممنون الان میرم

2 Likes

انشاالله که چیزی نباشه استرس نداشته باش

1 Likes

ان شاالله که خیر چون بارداری وزن مون بالا میره رو پا اثر میزار ه امکان هم داره بخاطره همون پای که قبلا ترک برداشته ولی الان چون وزن ت تغییر کرد رو پاهات اثر گذاشته برو دکتربهتر هیچ کاری بدون نسخه و اجازه دکتر انجام نده بهتر چون تو بارداری خیلی رعایت کن

اگر کف پاهات طوری هست که انگار رو شیشه داری،راه میری امگا۳ بدنت کم شده. منم تو بارداری اینطور شدم دکترم بهم امگا۳داد خوردم خوب شدم

اسماجون فقط یک کف پام اینجوریه ازصبح می لنگم راه برم دستشویی تکونش بدم درد میکنه انگاری کف میخاد از ساق پام جداشه

1 Likes

عزیزم اگر دردش زیاده حتما برو دکتر انشالله به زودی زود خوب بشه

1 Likes

دعا برای درمان پادرد
امام باقر علیه السلام فرموده اند
نزد جدم حسین بن علی علیه السلام بودم که شیعه ای از خاندان بنی امیه خدمت ایشان رسید

و عرض کرد : ای پسر رسول خدا از شدت پا درد توان آمدن به سوی شما را نداشتم. حضرت به وی

فرمودند : جرا از تعویذ حسن بن علی علیه السلم استفاده نکردی ؟

وی گفت : ای پسر رسول خدا آن تعویذ چیست ؟ حضرت فرمودند : آیات ۱ الی ۷ سوره فتح

إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُّبِینًا ﴿۱﴾

لِیَغْفِرَ لَکَ اللَّهُ مَا تَقَدَّمَ مِن ذَنبِکَ وَمَا تَأَخَّرَ وَیُتِمَّ نِعْمَتَهُ عَلَیْکَ وَیَهْدِیَکَ صِرَاطًا مُّسْتَقِیمًا ﴿۲﴾

وَیَنصُرَکَ اللَّهُ نَصْرًا عَزِیزًا ﴿۳﴾

هُوَ الَّذِی أَنزَلَ السَّکِینَهَ فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ لِیَزْدَادُوا إِیمَانًا مَّعَ إِیمَانِهِمْ وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ

وَکَانَ اللَّهُ عَلِیمًا حَکِیمًا ﴿۴﴾

لِیُدْخِلَ الْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ جَنَّاتٍ تَجْرِی مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِینَ فِیهَا وَیُکَفِّرَ عَنْهُمْ سَیِّئَاتِهِمْ وَکَانَ

ذَلِکَ عِندَ اللَّهِ فَوْزًا عَظِیمًا ﴿۵﴾

وَیُعَذِّبَ الْمُنَافِقِینَ وَالْمُنَافِقَاتِ وَالْمُشْرِکِینَ وَالْمُشْرِکَاتِ الظَّانِّینَ بِاللَّهِ ظَنَّ السَّوْءِ عَلَیْهِمْ دَائِرَهُ السَّوْءِ

وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ وَلَعَنَهُمْ وَأَعَدَّ لَهُمْ جَهَنَّمَ وَسَاءتْ مَصِیرًا ﴿۶﴾

وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَکَانَ اللَّهُ عَزِیزًا حَکِیمًا ﴿۷﴾

آن مرد نقل می کند که به آنچه حضرت فرمودند عمل کردم و به کمک خداوند دیگر هیچ دردی احساس نکردم

بحارالانوار ج ۹۵ ص ۸۴

1 Likes

اینو بخون ابجی انشالله خوب خوب میشی
@MohamadMahdi98

1 Likes

فدات عزیزم ممنون
فقط بخونمش کافیه ؟؟

1 Likes

مریم جون کاملا طبیعیه
منم تو بارداری دقیقا این درد رو تجربه کردم خصوصا صبحا تا چند دقیقه ایی کف پاهام وحشتناک درد میگرفت
ممکنه بخاطر افزایش وزن باشه
پاها ستون بدن هستن و باید وزن رو تحمل بکنن
توی آب گرم پاهاتو ماساژ بده عزیزم

1 Likes

ای وای تا این حد مریم جان؟
بررسی بیشتر بکن
من فکر کردم مثل خودمی عزیزم

1 Likes

بااب گرم ونمک ماساژ دادم صبح درحدی بود که بدون تکون دادنم درد میکرد
اما الان تکونش ندم درد نمیکنه یکمی ازدردش کم شده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.