پا درد در اوایل بارداری

کسی در اوایل بارداری پادرد داشته ؟؟؟علتشچی میتونه باشه ؟؟پادرد هام عین زمان پریود اما شدیدترم هست دکترگفت بخاطر ویتامین dهستش اما دارم مصرف میکنم ویتامین رو بازم پادرددارم ازران پا تا زانو بعدشم تامچ

دردهای شبیه به دردهای پریود در اوایل بارداری طبیعی هستن، نگران نباشید تا زمان لکه بینی ندارید مشکلی نیست
بیشتر استراحت کنید این دردها معمولا با استراحت بهتر می شن

1 Likes

لکه بینی داشتم چهارپنج بار درهفته هفت دکتر شیاف داد خداروشکربرطرف شد اما وقتی به پهلو چپ میخابم این قسمت لگن دردمیکنه به پهلو راست هم میخابم اون قسمت دردمیکنه الانم هفته هشت هستم البته هنوز سونو نرفتم؟؟

اگر درد دایم بود بهتره دکتر بررسی کنه که یه وقت عفونت نداشته باشید

استراحت مطلق هستم زیاد بلندنمیشم مگراینکه تنهاباشم توخونه بخام کارکوچکی رو انجام بدم

هفت روز پیش که بازرفتم بهش گفتم گفت طبیعیه

اگر علایم بارداری کاهش پیداکنه خطرناکه ؟؟

رفتي سونو شما؟
چي شد؟
إنشاءالله خوش خبر باشي

پا درد اگر در قسمت ساق پا باشه مال کمبود پتاسیم هست.
من خودم هم تو بارداری مثل شما به هر طرف که میخوابیم لگنم تو همون سمت درد میگرفت بعد از زایمان خود به خود خوب شد.

نه عزیزم هنوز نرفتم نوبت گرفته بودم براساعت هفت منشی دکتر زنگ زد گفت دکتر تهرانه باید برم جاهایی دیگه البت اگه بهم نوبت بدن

1 Likes

نه من پشت ران کشاله راه و قسمت انتهایی لگن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.