پایین بودن جنین در 22 هفتگی

بچه‌ها من هفته 22هستم ، لگدای دخترکم همش ب سمت مثانمه ،دکتر که رفتم میخواست صدای قلبشو بشنوه گفت چرا بالا نرفته.
این چیز بدیه؟

1 Likes

جفتم اوایل بارداری خلفی بود ،بعد تو انومالی که رفتم قدامی شده بود.

1 Likes

منم حرکتای دخترم پایینه هفته ۲۰هستم

2 Likes

مگه میشه عوض بشه😳

1 Likes

سحرجان حرکتای جنینت کمه یازیاد؟من گاهی تکون میخوره گاهی میبینی تاچندساعت هیچ حرکتی نمیکنه

1 Likes

اره دیگه شده

1 Likes

دختر من تکوناش خوبه خدا رو شکر ، یعنی تو شبانه روز چند بار تکون میخوره.

1 Likes

طبیعیه

فقط میترسم چون پایینه ،بخاطر زایمان زودرس
حالا سوالم اینه امکان داره بالا بره تو 22هفته؟!

1 Likes

سلام سحر جون نگران نباش عزیزم استراحت کن زباد خم نشو مخصوصا .انشالله میره بالا واسه منم خیلی پایینه زن دادشمم بود رفت بالا

1 Likes

من الان ۲۵ هفته ام و گاهی حرکاتشو پایین حس می کنم‌گاهی هم بالا. فردا برم دکتر سوال می کنم که طبیعیه. کاش یکم دکترا بیشتر هوای باردار هارو داشته باشن واقعاا اگه خوب راهنمایی کنن انقدر سوال برای ماها پیش نمیاد. من که دکترمو عوض کردم. چون قبلیه عجله داشت من سریع برم بیرون مریض بعدی بره توو. شما شکمبند بارداری حتما بخر استفلاده کن

1 Likes

اره من زیاد خم میشم خب، پله هم زیاد بالا پایین میکنم خونمون طبقه سومه آخه.
حالا زنداداش شما چن هفتگی بالا رفت عزیزم؟

فدات شم رفتی پرسیدی میشه بیای بگی منم خیلی میترسم ،ماه بعد وقت دکترمه.
اره واقعا وقت نمیذارن ، انقدی که ادم یادش میره سوالاشو

یه چیز دیگه من صبا که از خواب پا میشن اکثرا لگنم به شدت درد میکنه نمیدونم دلیلش چیه ،وحشتناک استخونش درد میگیره ها:cry::cry:

تو هفت ماه رفت بالا

1 Likes

منم اینجوری بودم یه بالشتک کوچیک بردار شب بزار وسط پاهات وسط ران یا زانو یه نفر بمن گفت من اینکارو میکنم یه مقدار بهتر شده

1 Likes

فقط خیلی نرم باشها

2 Likes

اوه اوه ، خوبه باز بالا رفت ، کمربند طبی بارداری هم استفاده کرده؟

1 Likes

خب من هر شب میذارم ، بدون اون اصن نمیتونم بخوابم گلم

1 Likes

نه عزیزم فقط خیلی ناز داشت خانم :unamused: اصلا خم نمیشد بیشتر دراز میکشید

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.