پاک شد ...

تو زندگی شخصی خودم هیچوقت شانس ندارم
اما پدرو مادرم بهترین گنجن واسم خوش اقبالترین ادمم واسه بودنشون

1 Likes

خیلی ببخشیدا ولی شوهرتون غلط کرده ک این خواسته رو داره:blush:

2 Likes

چیشد برا بچه ات
برا تو‌که جنسیتو گغته بودن

واااه همینو بکو

1 Likes

اره پسر بود ۲۲ هفته زایمان زود رس کردم

1 Likes

بچشو بندازه؟؟؟؟

1 Likes

من هر چي سهي كردم نتونستم جلو خودمو بگيرم :sweat:اون طفل بي گناهه با اين طرز فكر دنيا بياد داغون ميشه

1 Likes

@Maryam65

نیهان جان راضی باش به رضای خداازش سپاسگذاری کن بابت دخترنازت اون اینجوری مصلحت دونست پس توهم خوشحال باش چون خداوندبهترینوواسه آدماش میخواددنیاکه به آخرنرسیده ان شاءالله که به سلامتی درآغوشت بگیری نامداربشه پرروزی وخوش قدم باشه هم توهم شوهرت بااولین خنده هاش عاشقودلباختش میشین ان شاءالله بچه ی دومت پسرمیشه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing:

5 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

نیهان عزیز امیدوارم بیاد اون روزی که خدا رو هزار بار شکر کنی وبگی ممنونم که این نعمت رو به من دادی:palms_up_together::palms_up_together:
من سر دختر اولم شوهرم زنگ زد به مامانش که دخترم داره جورابامو میدوزه :heart_eyes:
سر دومیم زنگ زده بود با ذوق گفته بود که مامان خدا بهم دختر داده مامانش می‌گفت انگار ندیده ی دختره:sweat_smile:
الانم عاشق دخترامونه همه هم میدونن کسی نمیتونه به دخترام بگه بالای چشمتون ابروست چون باباشون اجازه نمیده
اینو بدون ما پدر مادرا خودمون بچه هامونو پیش بقیه با ارزش میکنیمشون انشالللهههه تو هم بتونی:palms_up_together::palms_up_together:

7 Likes

عزیزم خیلی ناراحت شدم براتون :pensive::pensive:
انشالله خدا به دلت آرامش بده:palms_up_together::palms_up_together:

خیلی ممنون عزیزم …مرسی ک درک کردی

2 Likes

انشاءالله خدا دختراتو حفظ کنه برات گلم :heart:خیلی ممنون ک درک کردی و سرزنش نکردی …

2 Likes

مرسی عزیزم:heart_eyes::heart:

1 Likes

هیچوقت هیچ چیزی رو بزور از خدا نخاین …وقتی پیر شدین حکمت خدارو میفهمی که چرا بهت دختر داده خدا خودش خوب میدونه ب بنده هاش چی بده…این افکار پوسیده نسل قدیمه …بخدا دلم واسه بچت سوخت چرا این حرفارو میزنی …داره تو دنیای میاد که حتی پدرو مادرشم از وجودش شاد نشدن …برو توبه کن ب حرفای مفت بقیه توجه نکن شوهرتم وقتی بچت دنیا بیاد شک نکن همون بچه براش از صدتا پسر شیرین تره

2 Likes

کی بندازه ؟؟

دیگه گریه نکن و ناراحت نباش
انشالله دومی دوقلو پسر بشه :palms_up_together:
اصلا هم پیش بقیه ضعف نشون نده و ناراحت نباش پیششون
وگرنه سوارت میشن
جلو ی همه قربون صدقه ی نی نی برو لباسا و گل سرای خوشگل بگیر براش
همه بدونن دوسش داری

5 Likes

فدات بشم خدابهت پسرم میده خداقادرمطلقه ان شاءالله که خداهرچی میخوای بهت میده:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

باورت میشه منم میخواستم عین جملتوبگم که خدابهت دوقلوپسربده ولی ننوشتم فقط ازذهنم گذشت:hugs::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.