پاک شد ...

خدایااا تو نبین این رفتارای ادماتو تو ب بزرگیت ببخش و ب اون طفل معصوم توی شیکمش رحم کن داریم ب کجاااا میریم خدااایا:sob:یروز همین تو داشتی زجه میزدی برا بار اری الان دختر پسر میکنی

3 Likes

خوبه دیگ این همه بدبختی کشیدم:sob:اون روز چ حالی داشتم باورم نمیشه :pensive::pensive::pensive::pensive:پسرم نیست …میگ دیگ بچه نمیخوام این بدتر ازارم میده

1 Likes

ینی بعد دوما اقدام کردی

1 Likes

چرا :pensive:

1 Likes

مشکل کروموزومی داشت:pensive:

1 Likes

خودت رو سرگرم کن کمتر بهش فکر کنی اذیت بشی

1 Likes

دوماه شروع کردم خیلی حال روحیم بده و فکر میکنم با بارداری خوب شم:sob:

2 Likes

عزیزم مگه دختر داشتن عیبه خداروخوش نمیاد تو هرچی خرف و متلک میشنوی تقصیرخودته از خودت ضعف نشون میدی واسه اینکه دختره …مگه قرار بود تو پسر کنی دست تو نیس که ناشکری نکن همین که سالم باشه جای شکر داره
واقعا خیلی ناراحت شدم از اینکه بچتونو وسیله رابطه بین خودت و شوهرت میدونی اگه پسربود اخلاقش خوب بود دختر شده بداخلاق میشه چرا خپ یعنی تو با حرف زدن نمیتونی اخلاق شوهرتو درست کنی:pleading_face::pleading_face::pensive::pensive:

2 Likes

اره دکترم گفت چون حال روحیت خوب نیس بعداز سه ماه اقدام کن ولی بعداز دوماه من اقدام کردم ک ماه اول نشد الان منتظرم ۲مهر موعدمه آزمایش قبل بارداری دادم بدنم کمبودی نداشت

1 Likes

الهی
شوهرت و مادرشوهرت چی میگن؟

1 Likes

خدا خیرت بده
دعاشون همیشه ضامن زندگیت هست

3 Likes

واقعاااا متاسفم
چطوری دلتون میاد
هر چقدر هم که شوهرت آدم بزرگ و سرمایه دار و معروفی باشه از خانواده هخامنشی که بزرگ تر نیست
با اون همه عظمت و تاریخ و بزرگی رفتن
حالا پسر شما مثلا چه گلی میخواد بزنه به سرتون که دخترتون نمیزنه
هر کی هر چی میگه بذار بگه حداقل تو به عنوان یه مادر اینجوری نگو
به خدا منم باردارم و بچم دختره
اصلا حتی تصورش رو نمیتونی بکنی اگر یه لحظه حرکتش رو حس نکنم واقعا تا دم مرگ میرم
اون بچه گناه داره :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

6 Likes

:pensive:ای خدا من اخه سالم بود مشکل از منه

خوبه گلم ان شاالله ک بارداری

1 Likes

هیچی مادر شوهرم ک این همه پسر پسز کرد حتی ی لحظه ام کمکم نکرد با بدبختی رسیدم ۲۲ هفته با ی بچه ۱۰ ماهه :pensive:یادم نمیره این بی محلیا محتاج کمکشون یودم مار شوهرم بچه جاریمو چهار سالش مدام بغلش بود بچه منو بغلم نمیکرد چون اون پسره از مامان خودم نگم ۱۰ روز نبود :sob:چقد عذاب کشیدم ک اخرشم زود رس شدم

2 Likes

خب مگه دست توئه این؟
الان تو اگه برات جنسیت مهمه باید طلبکار باشی :confused:
مگه نمیدونی جنسیت با مرده؟

1 Likes

بذار به دنیا بیاد ببین چه جوری همسرت عاشقش میشه

فقط تو باید قوی باشی باید اعتماد به نفس داشته باشی تا کسی جرات نکنه بابت جنسیت به بچه و خودت توهین کنه
همسرت عاشقش میشه حالا بیین

3 Likes

وای متاسفم نمیدونستم

زندگیی ک بخاطر جنسیت بچه ات میخاد خراب بشه بذار خراب بشه اسمش زندگی نیست بردگیه

12 Likes

واقعا ک متاسفم برات

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.