پاک شد ...

:black_heart::black_heart::black_heart::black_heart::black_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::orange_heart::orange_heart::orange_heart::orange_heart::orange_heart:…پااااک شددددد…

22 Likes

واه مگه دختر پسر فرقی داره یعنی چی واقعا خدایا دمت گرم من هنگم دختر برکته خونس حالا پسر چه گلی به سر ادم زده که دختر نمیزنه، تورخدا اگر میخوای اینجوری پیش برین زندگی این دختر زهرمار کنی سقطش کن

11 Likes

کاش بشه سر زایمان بمیرم کاش خدا انقد بدبختم نمیکرد ک ب خاطر دختر بودن بچم انقد عذاب بکشم …مادرشوهرم تا گفتم دختر اصلا نگفت خدا حفظش کنه هیچی نگفت :sob::sob::sob:شوهرپ کلی امید و ارزو داشت هی میگفت کیک میخرم …ب دنیا بیاد پسرمو میبرم فلان جا فلان چیزو میخرم فلان کارو میکنم …من ب جهنم کلش حداقل ب خاطر شوهرم ب خواستش میرسوند اون چ گناهی داره :sob:

7 Likes

بازم شوهرم باهام بد میشه بازم همه دعواها و بدبختیای قبلی برمیگرده اخه من چقد بدبختم :sob:

3 Likes

تا دیروز دعا میکردی باردار بشی حالا هم اینطوری میگی تو دلت واسه شوهرت سوخت منم دلم واسه اون بچه یعنی چی
به خودتون بیایین

23 Likes

وا چقددددر ناشکری کردین از اول بارداریت تاالان …

خدا قهرش میگیره ها …

11 Likes

واقعا به سختی باردار مشین بعد جنسیت میشناسن ای خدا من درد دارم میکشم دلم هروز نا ارومه که باردار شم فرقی نداره چی باشه اون وقت میگن پسر باشه ای خدا چرا نمیگن بچه سالم باشه چرا نمیگن هرچی باشه سالم باش دلم با حرف این خانم شکست امیدوارم جوری مهرش به دلشون بیفته که دیگه نگن پسر

7 Likes

وااااا عزیزم چقدر سخته آخه چ فرقی داره بچه اولتونه تازه

2 Likes

مهم اینه که تو خوشحال باشی منم وقتی گفتم دختر کسی خوشحال نشد ولی خودم بارها از خدا خواستم خدا برام نگه داره بزار به دنیا بیاد میشه همه دنیات

2 Likes

اگه این اینطوری بکنه پس حرفی به بقیه نمیمونه این از الان داره ناشکری میکنه

1 Likes

بچه اولتونه این چه رفتاریه:rage::rage:انگار هفتا دختر کور کچل دارین.خداروشکر کنید یادم نمیره چقد گپ میزدی دعا کنید دارم گریه میکنم بچه میخوام خدام بهت بچه داد الان میگی تصمیم گرفتم ازش چیزی نخوام.واقعا چه بنده های خودخواهی شدیم.شما که پسر میخواستی ای وی اف میکردی

29 Likes

واقعا برات متاسفم گلم جوری دارم اشک میریزم که مطمعا خدا هم قهر میکنه خدا ببخشتت

6 Likes

عزیزم تو حکمت خدا شک نکن

دختره عشقه

پسرم عشقه

3 Likes

چندتا دختر داری عزیزم

1 Likes

تروخدا یادت بیار چقد منتظر بودین با شوهرت دعوا داشتی بچه‌ اومد چقد خوشی اومد تو زندگیت.یادت بیار ماهم همزمان باتو اقدام بودیم ولی دستمون خالیه هنوز

10 Likes

دلم میخواست شوهرمو خوشحال کنم با چ امیدی نشسته بود تو ماشین تا دید گریه میکنم خودش فهمید و کلی گریه کرد کلی شرمندش شدم کلی خجالت کشیدم :sob:

1 Likes

واقعا من بخاطر همین چیزا مامی گپ کم فعالیت میکنم همش میبینم خانم ها همش میگن پسر باشه بخاطر همین خدا به سختی به ما بچه میده

4 Likes

بهش میگفتی انشاالله بچه بعدی بعد بگو تازه میدونستی دختر غمخوار پدرو مادره وقتی بدنیا بیاد میفهمی چقد عاشقشی عزیزم شما باهاش بحث نکن فقط حرفای خوب بزن ب خاطر خودتو شرایطط عزیزم

1 Likes

اولین بچه اش با سختی راز نیاز باردار شده

1 Likes

مگه خواسته شوهرت بچه نبود بفرما اینم بچه:roll_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.