پاک شدددد.......ننن

داریم اب تو هاونگ میکوبیم
بیا خودتو خسته نکن
از گپ خارج شو و ب تصمیمی ک عصر گرفتی بزس

2 Likes

عزیزم چه تناقضی چون یک پیج که مثل شما مدعی قتل مهسا بود گفته بود هیچ پلیسی همرا مهسا به بیمارستان نیومده و خانوادش از اینکه کسی همراهش نبوده ناراحت شدن حالا شما میگی رفتن وایسادن اونجا نذاشتن کسی ببینتش پس اون عکس ها رو هم لابد من گرفتم ازشون روی تخت شما چقدر راجب خانوادش میدونید ؟ بعضی چیز ها گفتنی نیست دلم نمیخواد روحش آزرده بشه

:joy:
والا یجوری برخورد کردن باهام حس تروریست بودن گرفتم ب خاطر اون تصمیمم
ولی راست میگی
بی فایده س

1 Likes

میبینم ساندیس خور همه جا هست:unamused:

4 Likes

عزیز دلم کجاش رو پخش کنن خوبه؟ بعدم وسط اون همه دخترای دیگه که اونجا بودن میگیرن میزننش؟ اگر هم اورژانس دیر اومده دیگه چه ربطی داره ؟ پلیس هم یک شغله هیچکس دلش نمیخواست فوت کنه

ب بعضیا تیتاپم میدن

2 Likes

انگاری عصر تازه تلویزیونو روشن کرده :upside_down_face:

2 Likes

عزیز دلم ما ب همینی ک پخش شده قانعیم دستشون درد نکنه لطف کردن
شما خودتو اذیت نکن مرسی

1 Likes

کاش من رو میشناختی تا بدونی کسیم که نه تنها تیتاپ نگرفته بلکه بخاطر مردمش از خیلی چیزا هم گذشته من هم از فوت مهسا ناراحتم

1 Likes

فقط اون خدای بالاسری میدونه از اون وقت تا رسیدن ب بیمارستان چی بر سرش اومد فقط من دلم خیلی گرفت گفتم یه فاتحه بخونیم اینم بگم این همه از فیلما ک دیدیم با چ برخوردی گرفتن تا با ماشین بردن این دیگه دروغ نیست و فتوشاپ هم نیست

3 Likes

اجر کارتو با این یاوه گویی ها پایین نیار پس هموطن

6 Likes

یاوه؟ باشه خدا بدونه دوست عزیز

:clap::clap::clap::clap::clap:

1 Likes

ای خدا
هنوزم هستن کسایی که فکر میکنن هر کی کراوات بزنه غیره مذهبیه
ای خدا
هستن کسایی که مذهب و سیاست رو وقتی به نفعشونه قاطیه هم میکنن

اینا عوارض زیاد دیدن برنامه های صداسیماس
اینجوره که
هرکه نزول خوره تو خونش تردمیل داره
هرکی نمایشگاه ماشین داره فلان جوره
هرکی فرش فروشی داره مذهبی و خداشناسه
هرکی کراوات میزنه غیره مذهبیه
هرکی دکمه یقش رومیبنده خداشناسه

7 Likes

اصلا چرا باید نیم ساعت کلاس آموزشی بزارن ؟؟؟؟
دوازده سال تو مدرسه بازور و اجبار مقنعه سرمون کردن اگه قرار بود چیزی کسی یادبگیره همونجا یادمیگرفت وگرنه تو نیم ساعت کسی چیزی یادنمیگیره و نتیجش میشه پرپرشدن مردممون

7 Likes

این گپ به صورت موقت به علت پرچم گذاری گسترده کاربران برای مدت حداقل 4 ساعت بسته شد.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.