پارگی زودرس کیسه اب

سلام خانوم گلا،من بارداری اولم ۳۶هفته کیسه ابم پاره شد،الان که دوباره باردارم هفته۲۰،از الان کلی استرس دارم وشنیدم که توهفته های ۲۳،۲۴ هم ممکنه کیسه اب پاره بشه خیلی میترسم که این اتفاق دوباره برام بیفته،چیکار کنم،میشه لطفا راهنماییم کنید تا یه خورده از استرسم کم بشه؟

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
نگران نباشید چون استرس همه چیزو خراب میکنه. قرار نیست همه بارداری ها مثل هم باشن عزیزم اما چون شما سابقه پارگی کیسه آب رو دارید باید بیشتر مراقب باشید و به نشانه ها دقت کنید.
بارداری اول تون چی شد؟ بچه سالم موند؟

سلام خانوم حکیمی عزیز،ممنونم از شما،بله عکس پروفایلم،پسرمه که ۳۶هفته به دنیا اومد،چیکار باید بکنم دیگه این مشکل تکرار نشه؟چون واقعا غیرمنتظره بود یه دفعه خیلی ببخشید مثل شیر اب فشارقوی ریخت بیرون،شانس اوردم خونه بودم اگه همچین شرایطی بیرون از خونه برام اتفاق بیفته :disappointed_relieved:واقعا شرم اوره.

1 Likes

خداروشکر انشالا زیر سایه شما سالم باشه همیشه
کاری نمیشه کرد عزیزم باید فقط استراحت کنید اصلا کار سنگین نکنین
نگران نباشید انشالا بارداری خوبی داشته باشید

ممنونم از لطفتون بزرگوار

1 Likes

سلام ماشالله بزنم به تخته گل پسرتون خیلی خوشگله شبیه خارجیاس حتما بهش اسفند دود کنین تو رو خدا

خواهش می کنم عزیزم :rose:

ممنونم عزیزم چشماتون قشنگ میبینه،خدا حفظ کنه عزیزانتونو،پسرم مدله ،تو زمینه تبلیغ لباس و کار عکاسها فعالیت میکنه

افرین به این پسر نمونه :heart_eyes:ممنون خدا قسمت ما هم بکنه همچین پسر نازی

انشالله که خدا بهتون به اندازه دل مهربونتون بده عزیزم

1 Likes

مرسی از دعای قشنگتون آمین

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.