پارس اباد تا حالا رفتید ؟

واقعاً:thinking: وای ایران کشور ۴ فصله زیبایی زیاد داره اشتباه نکن حتماً سر فرصت جنوب برو :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

چی بگم والا فقط حیف خیلی سرده این وقتا

2 Likes

اره بچه ها اکثرا گفتن نباید تو این فصل رفت :worried:

اره عالیه اینجا انشالله بیاین ولی الان سرده همین الان داره برف میاد
تازه بازار مرزیم داره
عزیزم مث همه شهرای دیگه اپارتمانی و ویلایی همه مدل داره مث تموم ایران

1 Likes

مرسی عزیزم :smiling_face_with_three_hearts:بازار مرزیش چیا داره لوازم خونگی هم هست ؟ سامسونگ و الجی مثلا

1 Likes

ایشاالله جزیره درگهانم با اتوبوس دریایی خیلی با حاله وصف ناپذیره :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

1 Likes

حتما سرچ میگنم :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

نمیدونم ما ارومیه هستیم:grin::grin::grin:

2 Likes

آره پناه گفت

3 Likes

اوکی:hugs::hugs::hugs:

2 Likes

برو حتما حتما کلیبر
من هر دو جا را رفتم
پارس آباد جای دیدنی ای نداره

1 Likes

اره عزیزم همه چی مخصوصن لوازم خانگی برقی هر مارکی بخوای

1 Likes

واقعن ینی همه مارکی نیست اونجا :flushed::flushed::flushed::flushed:

1 Likes

اره بخدا اینجا همه چی بوش هست هر چی بخوای :expressionless::expressionless: البته من مدتیه خرید نکردم ولی همشو داره اینجا :astonished::astonished::astonished:

1 Likes

والا ما خودمون عاشق شهرمونیمم تو ایران جز سومین شهر هوای پاک ایرانه
طبیعتش هواش همه چیش عالیه اگه گرونی ولمون کنه عوضش همه چی گرونه حتی چن برابر شهرهای دیگه شهرهای همسایه مون خیلی قیمتشون نسبت به ما پایین تره
اینجا بیشترش اپارتمانی شده ولی هنوزم ویلایی داریم

1 Likes

واقعا به جز گرونی مشکلی هست ؟ مثلا ممکنه گاز و برق و اب قطع بشه یا اینکه راه ها بسته بشه یا اینکه امکانات پزشکی نباشه یا اینا فقط سیاه نماییه؟

1 Likes

نع قطع چرا بشه فقط امسال اب تابستون کم بود با این که اینجا خودش سه تا سد داره رودخانه داره شهرمونه کوهستانیه تقریبن ولی امسال میگفتن اب کمه
بقیه ش فیلمه ولی دکتر خوب که خودمون راضی باشیمم شیراز پیدا میکنیممم و گرنه الانم امکانات پزشکیمم بد نیست
ولی من برا دکتر نوزادان و کودکان تو خود شهرمون هیچ وقت نمیرم

1 Likes

خداروشکر انشاالله که همیشه شهرتون اباد باشه و طبیعتتون سبز :hibiscus:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.