پااااااک شد

ببخشید اگه ناراحتتون کردم:pray:t3::pray:t3::pray:t3:

4 Likes

گفتم‌ وقتی شمایه کم برنج میریزی ته نایلون منم مجبورم دوباره چندروزبعدبیام برابرنج،پدرشوهرم طرف من بود ،اگه اون نبود فحشم میداد،خداوکیلی خسته شدم ازدستش ،توی همه چی دخالت میکنه

4 Likes

مگه من چی میخوام جزاینکه اختیارزندگیم دست خودم باشه،هربارمیرم ازش یه چیزی میگیرم اعصابم خوردمیشه

3 Likes

مگ خوردو خوراکت دست مادر شوهرته:neutral_face::neutral_face:

2 Likes

چرا به شوهرتون نمیگین برنج بخره برای خونه ؟.
اشتباه نکنم شریکین

1 Likes

وای خدا ای آدما دیگه نوبرن :expressionless:

2 Likes

عجب آدمایین خب به شوهرت بگو خوردو خوراکتون جداکنه

3 Likes

آره شوهرم کارمیکنه خرج اونارومیده چون باباش براش مغازه اجاره کرده،حتی خواهرشم بااونا غذامیخورن ،شوهرم یه نفره خرج اونا حقوق دوتا کارگر رومیده منم که زنشم بایدازمادرش گدایی کنم

4 Likes

منم خورد خوراکم با مادر شوهرم یکیه ولی هرچی بخوام میده خودمون هم میخریم اونم میخره
ولی اصلابراهرچیزبرم دوتا میده

3 Likes

فقط میتونم بگم خدا صبرتو زیاد کنه

2 Likes

اگه تازه ازدواج کردین از همین اول تکلیف همه چی رو روشن کن که اگه نکنی تا همیشه به همین منوال باید
پیش بری
با شوهرت صحبت کن گوش نداد از خانوادت کمک بگیر

2 Likes

مقصراونه،امروز رفتم پایین اونم نشسته بود به مادرش گفتم کرم برام خریدی گفت توکه خریدات تموم نمیشه ،منظورش یه ذره موادغذایی بودکه خریده گفتم خیلی اذیت میشی بزارخودم بخرم شوهرم گفت حرف نزن منم اومدم بالا،انقداعصابم خوردبود داشتم دیوونه میشدم

3 Likes

خواهر چندماه دیگه میشه ۱۲سال

3 Likes

تو یه آپارتمانین؟واقعا اینجوری سخته بشین منطقی باشوهرت حرف بزن بگو خسته شدم اینطوری نمیشه که

1 Likes

شما همونی هستی که به مادر شوهرتون گفتین نوار بخر

2 Likes

وقتی شوهرت طرف اوناس فقط میتونی بسوزی و بسازی تامام

5 Likes

این ولش کنی نون بهم نمیده رفته پوشک آشغال برام خریده سه تا ازسرش برداشته :anguished::anguished::anguished::anguished:میگم این بدردنمیخوره میگه بایداستفاده کنی

2 Likes

خداییش سخته حق داری اما مقصر شوهرته نه خانوادش
خودش اختیار همه چی داده دسته مادرش تو ازهمون اول کوتاه اومدی سواستفادع کردن

3 Likes

خودتو تنها نمیزاره بری بیرون

2 Likes

نه اشتباه بسوزه و بسازه باید از پایه محکمش کنه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.