١٤ روز از رابطم گذشته ازمايش خون نشون میده؟

دوستان ١٤روز گذشت از رابطم ازمايش خون معلوم ميكن مثبت منفي ؟؟

عزیزم معمولا 16 روز بعد از نزدیکی با آزمایش خون مشخص میشه باردارید یا نه اما بهتره تا موعد قاعدگی تون صبر کنید که پاسخ مطمئنی دریافت کنید و مجبور به تکرار آزمایش نشید

1 Likes

خيلي عجولم اصلا نميتونم صبر كنم

1 Likes

پس دو سه روز دیگه آزمایش تیتراژ بتا بدید ولی اگر عدد بتا کم تر از حد نرمال باشه باید 48 ساعت بعد در همون آزمایشگاه تکرار کنید

واي يعني امروز نميش؟؟

خوب شما چه جور می مطمنی که بارداری علام بارداری دارین یان همین جوری

دارو استفاده میکردی یا طبیعی خیلی عجله عزیزم

بي بي چكم يه هط خيلي كمرنگ داره

حاله کم رنگ پس صبر کن سه روز پشت سرهم تکرار کن معلوم میشه که بارداری دوست عزیز عجله نکن

کی تست زدی صبح

دوروز امتحان كردم هردو بعد خشك شدن خط كمرنگ انداختن يكي صبح يكي شب

بعداز خشک شدن یعنی خیلی طول کشید اگه مثبت باشه همون لحظه خودش نشون میده ن بعداز خشک شدن این دیگه اولین بار شنیدم همین خانم حکیمی گفتن صبر کن بعداز چند روز برو آزمایش خون بده تا مطمن تر بشی

1 Likes

دو خط باید باشه،

عزیزم صبر کن این بی بی چکا اصلا مطمئن نیستن مخصوصا اینکه شما میگی خشک شدن .من با این بی بی ها گول خوردم نمیخوام شما هم گول بخورید و ناراحت بشید .صبر کنید حداقل نزدیک زمان پریودیتون بشه. انشاءالله که هر چی خیره پیش میاد عزیزم

دوستان من پریودیم ۲۷ روز هست ۳۱شهریور پریود شدم تا حالا هنوز نه درد پریودی دارم نه چیزی این آزمایش امروز دادم منفی هست امکان داره تا آخر هفته بره بالا یه نه ؟

نمیدونم عزیزم .مال من با یه روز تاخیر ۶ هزار بود

اگه لقاح انجام میشد تا این موقع فک کنم باید بالا میرفت بازم باید از خانم حکیمی بپرسی عزیزم یه گم جدید تشکیل بده تا جوابتو بده

مبارک باشه گلم ممنون توکل به خدا هرچه خیر پیش خودم الکی دلخوش نکنم :smile::smile:

چند وقته اقدامی؟

من نه ماه اقدام بودم پنج ماه آقام اسپرم ضعیف داشت اون چهار ماه دیگه ام که هم زمان هم دارو مصرف میکردیم هم اقدام ولی تا دوماه دیگه میرم واسه آی یو آی ان شاالله که با اون جواب بگیرم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.