و بازهم مادرشوهر

اگه شما یه مادرشوهر بیمار و روان پریش و پر از عقده و شدیدا حسود داشته باشید که از هر فرصتی استفاده می کنه تا به شما تیکه و متلک بندازه و توهین کنه چکار می کنید؟ جواب میدید؟ یا بی محلی می کنید؟ واکنشتون چیه؟ چکار می کنید که جرئت نکنن اذیتتون کنن؟ جلوی شوهراتون چطور برخورد می کنید؟
اصلا دلم نمیخواد واسه کسی بد بخوام. ولی از خدا میخوام زبون مادرشوهرمو واسه همیشه از کار بندازه. فقط همین

لطفا جواب بدید مهمه برام!

18 Likes

جواب بدی بدتره

2 Likes

پس چکار کنم؟

1 Likes

باید ب شوهرت بگی باهاش حرف بزنه بگو ناراحت میشم مانانت بهم اینجوری میکه

2 Likes

ببین جلوی شوهرم خیلی خودشو نشون نمیده
و من ده بار بیشتر به شوهرم گفتم و بهشون گفته دهنشونو ببندن:expressionless::expressionless::expressionless:عقده ای تر شدن از بابت حمایت شوهرم از من
شوهرم حالا دیگه میگه تنها کاری که میتونم بکنم اینکه ارتباط تورو باهاشون کمتر کنم
هفته ای یه دفعه می بینمشون
حالا بذار بگذره

باورت نمیشه چقدر عقده ایه
بیین وضع مالی پدرم خوبه و این حسودی می کنه چون چیزی پیدا نمی کنه که منو کوچیک کنه به چیزای بیخود تیکه مینداره تا منو هم سطح خودشون کنه حالم ازش بهم میخوره

2 Likes

همون شوهرت درست میگه دیگه راهی نی حز ارتباط کمممم

2 Likes

به نظرم حالا که همسرت پشتته فقط سکوت کن
خلاصه اونم یه مادره

3 Likes

همسرم نصف نصفه… میگه اونا خانواده من توهم زنمی… هم ارامش زندگیم مهمه.هم احترام به خانواده م. تا حالا تا چیزی می گفتم هم با من دعوا می کرد هم بااونا.الان دیگه کوتاه اومده.قبلنا می گفت نه تو اشتباه می کنی و اینجور نیست. الان میگه لابد یه چیزی هست که تو میگی و … ولی بازم یه جوری حرف میزنه انگار قلبا نمیخواد بپذیره مامانش چه موجودیه… فقط ناچارا قبول کرده. اما همینکه یه موقعا جوابشونو میده یه جوری که دیگه جرئت نکنن حرف بزنن خیلی خوبه

2 Likes

مرده شور خودشو مادری کردنشو ببرن. اگه مادر بود به ارامش زندگی پسرش فکر میکرد نه اینکه با پنجاه شصت سال سن حسودی دختر بیست و خرده ای ساله رو کنه

4 Likes

رفت وامدموکم میکنم

3 Likes

ازش دوری کن، همین
تو نمیتونی اونو تغییر بدی

3 Likes

سکوت کن لبخندبزن بزابترکه گاهی اوقاتم نرم نرم جوابشوبده

3 Likes

بهترین راه بی اهمیتی اصلا جوری رفتار کن ک انگار نشنیدی چی گفتن کلا نا دیده بگیر حتی بعدشم ب شوهرت نگو ک بره بهشون چیزی بگه
اونا نقطه ضعفتو پیدا کردن و دارن حرصت میدن از این ک در حد تو نیستن جوش میزنن و با عصبانی و ناراحت کردن تو خودشونو خالی میکنن

3 Likes

کم کردم …ولی کرمشو میریزه و گذشته ام آزارم میده

1 Likes

عزیزم اگه میخوای زندگی کنی و بین خودت وآقات صلح صفا باشه سکوت کن . مدامم بری به شوهرت بگی خانوادشو نمیزاره شما رو برداره . چن بار که تکرار کردن با شوخی جوابشونو بده .به شوهرتم نگو که مثلا مامانت اینو گفت اونو گفت در کمال احترام جواب بده .

3 Likes

دوری میکنم …اونقدر که تو جمعا اگه یه جا پشت در ورودی باشه یه جا کنار اون حاضرم پشت در بشینم پیش اون نشینم …یه جوری رفتار می کنم همه بدونن ازش متنفرم

2 Likes

نرم نرم جواب میدم جدیدا …امتحان کردم…اونجایی که جواب میدم دلم اروم میگیره

2 Likes

علاوه بر اون ناراحتن که چرا شوهرم منو تحویل میگیره …مادرشوخرم معتقده عروس فقط واسه … به پسرشه

1 Likes

درسته …قبول دارم

2 Likes

به مادرشوهر چکار داری که حسودی میکنه یا نه
اگه شوهرت طرف تویه بذار همه بد باشن

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.