ویلای من 🏠

هیچی والا تا الان التماس میکردیم بیاد کار تموم کنه الان التماس میکنیم باقی پول بده بیاد همه رو ببره :sweat:

1 Likes

وا چرا چیشده

1 Likes

این بخون طولانیه حوصله تایپ مجدد ندارم :grin::kiss::kissing_heart: @Zahragh
ببخشی داشتم روژان میخوابوندم:sweat::sleepy:

1 Likes

اووو بابا چه دردسر :expressionless::expressionless::expressionless:خوبه خفش نکردی طرفو

1 Likes

تا تو باشی پول دست تازه کار ندی

1 Likes

همونه دیگه هردفعه اشتباه برش زده:woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

1 Likes

:joy::joy::joy: همچین عصبانی بودم تا 3 کیلومتری هر کی نزدیکم بود ترکش میگرفتش :joy::joy::joy: والا دو متر کمد 1 ماه اومد و رفت تمام در و دیوار زخمی کرد کمد هم نشد. کلافه شدم چلمنگ بازی هم حدی داره بخدا . بنده خدا شوهرم معلومه حرص میخوره اما فکر اون دو تومنه میگفت اضافه کار دو ماهم هدر میره گفتم فدای سرت تا بشه درس عبرت به هر ننه قمری نگی استاد. .

2 Likes

دست من نبود انتخاب آقا بود. خودشم خیلی پشیمان بود . چرا این مردا تجربه نمیگیرن همیشه تاریخ تکرار میشه :expressionless:

1 Likes

آره اندازه دیمی گفته اون بنده خدا هم کوتاه برش زده دیگه نمونده بالا سرش همون جا چک کنه . یه کارایی دقت و ظریف کاری داره وگرنع الکی نیس هر کی بیاد بشه استاد کار. کار های شرکتی یه چیزیش خوبه یکی بالاسرشون هست عیب کار ها رو برطرف کنه. این شوهر منم خیلی ساده و کم تجربه ست. :woman_facepalming:t2: حرص خوردنش واسه من مونده .

1 Likes

تیام جون یه سوال در مورد فسقلی ها . شما روزی چند وعده غذا به دخترت میدی کنارش شیر هم مث سابق میخوره ؟ چقدر آب میدی بخوره ؟

1 Likes

ای بابا:woman_facepalming:t2: حالا گذشته دیگه تجربه شد واستون

1 Likes

روزی سه وعده عزیزم یک وعده اش رو معمولا سرلاک میدم البته سرلاک ارگانیک
از غذای خودمون میخوره اکثرا مگر اینکه چیزی دوس نداشته باشه یا غذامون فست فودی باشه برا زینب چیزی درست کنم
شیر هم خب نه بعد از چهارماهگی آروم آروم کمتر شد بنسبت نوزادیش
آب هم هرچقد بخواد میدم بعد از غذاهاش و بعد از قطره هاش

1 Likes

منم یه وعده سوپ و یه وعده پوره یه وعده از غذای خودمون و یه دونه تخم مرغ کنارش روزی 3 بار میوه میدم ویبارم خرما . دختر من آب نمیخوره به زور با سرنگ میدم. اما تو نت نوشته روزی 100 میلی لیتر یعنی نصف لیوان اما دختر من آنقدر نمیخوره . اما از 6 ماهگی دکترش گفت یه خط آب اضافه کن به شیر خشکش تا رقیق بشه . اونم میخوره . اما در کل شیر خشک هم خیلی کمتر میخوره . از غذا بیشتر خوشش میاد . مامانم میگه زیاد میخوره کمتر کن غذاشو.حالا به نظر خودم لاغر هم شده .

1 Likes

من به جز آهن هیچ ویتامینی نمیدم . شما چه قطره هایی میدی ؟

دندون در آوردن و راه رفتن و اینا بچه رو لاغر میکنه
ماشالله خوب میخوره نمیخواد غذاشو کم کنی ولی شیر هم به اندازه کافی بخوره
هرچقدر شیر دوس داشت بذار بخوره نگران وزنش نباش اگر بچه اضافه وزن نداشته باشه هیچ مشکلی نداره

1 Likes

آب رو من از دو ماه پیش تو لیوان کودک میدم بهش میخوره ازینا ک در داره و درش سوراخ داره
با سرنگ مال نوزادیشون بود باید از شش ماهگی یاد بگیرن با لیوان آب بخورن
حالا اول با لیوانای مخصوص خودشون بعدا با لیوان معمولی

وای آد یا مولتی ویتامین نمیدی؟
چرا؟
مگه بهداشت یا دکتر نگفتن بهت؟

عیبی اره جونتون سلامت

عزیزم سرلاک ارگانیک از کجا تهیه میکنید؟

میشه پیج بدین

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.