ویلای من 🏠

آره اما خب سماور 15 لیتری ها اصلا قیافه ندارن خیلی هم جا گیره . فعلا دارم میگردم ببینم یه سماور خوب گیر میارم یه 12 لیتری پیدا کردم اما جنسش تعریفی نداره .

1 Likes

منم کتریم 5 لیتریه اما کلا کتری موقع آشپزی دست و پا گیره . کتری برقی مارک فلر 6 میلیون :expressionless::expressionless: .

1 Likes

قربونت برم:sparkling_heart::sparkling_heart: مرسی خیلی لطف داری خانوم گل :kiss::kiss::two_hearts::two_hearts::rose::rose:💁 :gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart:

چشم دیگه نمیگم :kiss::kissing_heart: ان شاالله :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

سلام گلم خونتون هنوز تکمیل نشد دل تو دلم نیست که خونه ت ببینم

1 Likes

خواهر خونت چیشد پس تموم نشده هنوز

1 Likes

من پانزده لیتریشو دارم خیلی م دوسش دارم
انشالله باب میل ت پیدا بشه عزیزم

1 Likes

چ خبره :roll_eyes::roll_eyes::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

1 Likes

سلام عزیزم نه متاسفانه:pensive: به دلیل پر مشغله بودن همسرم کار به کندی پیش میره . قراره تا چند روز آینده هم یکی از اتاق ها رو کمد دیواری بزنن.

نه بجون خودم هنوز هیچی به هیچی به دلیل بی پولی منتظر سر ماه و حقوق هستیم :grin::grin: قراره یکی از همکار هاش برای یکی از اتاق ها کمد دیواری درست کنه اونم قسطی. فقط دعا کنید کارش خوب از آب در بیاد چون تازه کاره :sweat::sweat:

مبارکت باشه عزیزم مارکش چیه ؟میشه عکسش بفرستی ؟

1 Likes

یه سر به دی جی کالا بزن اووووف همه قیمت ها نجومی :pleading_face:

1 Likes

فک کنم برادران ولی فامیلیشو یادم نیست فردا حتمن عکس میدم

1 Likes

والا فقط ما ایرانیا از پس این مشکلات برمیایمم کمر هممون شکسته اووف نمیگیم

1 Likes

آها برادران سیفی فکر کنم . الان جدیدا ازش تعریف نمیکنن . اما قدیما خیلی تعریفی بود .

1 Likes

آره والا هر روزمونو پناه بر خدا میگذرانیم

1 Likes

چهار ساله خریدم

3 Likes

چ برق میزنه

2 Likes

دوس دارم همیشه تمیز باشه خخخخ

2 Likes

:clap::clap::clap::clap:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.