ویتامین ها و گیاهانی که باعث تقویت رحم و تخمدان میشود

واسه تقویت تخمدان و تخمک

جوانه ی گندم ( هروز یک قاشق غذا خوری +شیر گرم محلی) در صبحانه
زنان (عرق یونجه+خارخاسک+رازیانه)
داخل چای حتما دارچین +زنجفیل اضافه کن
با غذا حتما سبزی نعناع و تره مصرف شود .
روزانه یک هویج
حتما به عنوان یک میان وعده (نخود+لوبیا+باقالی) پخته شود
سبزی کرفس
کنجد +عسل+شیره ی انگور به عنوان صبحانه
خردل حتما در خورشتها اضافه شود .
مصرف گلاب باید به کمترین مقدار برسه
خوردن دو لیوان خاکشیر در روز
هنگام طبخ غذا حتما از فلفل استفاده کن
20-دو مشت انجیر را به مدت سه الی چهار شبانه روز در آب بخیسانید ، تا
آب قوت انجیر را بگیرد . آب آن را صاف کرده با عسل و دارچین و زنجفیل قوام آورید .
تا به صورت شربت در آید . از این شربت در طول روز مصرف کنید .
دو مشت انجیر رو 4 شب بزار توی آب خیس بخوره تا آب انجیر قوت بگیره بعد آب رو صاف کن و با عسل و دارچین و زنجفیل بپز تا قوام بیاد و به صورت شربت در بیاد از این شربت در طول روز بخور
عالیه عالی
فندوق ، پسته، بادام حتما به عنوان تنقلات
چای با خرما

3 Likes

خيلي خوب بود عزيزم
منم تقريبا 1 سري هاش را دارم رعايت ميكنم

1 Likes

ماشاالله اسما جان خيلي سحر خيزي خانوم

1 Likes

ابجی جان من خیلی کم خوابم. اگرم صبح بیدار شدم برای نماز دیگه خواب نمیرم بااینکه شبا ساعت دو یا سه خواب میرم صبحا زودبیدار میشم

2 Likes

خوش بحالت
من عاشق خوابم
سركار اومدن را خيلي دوست دارم ولي قسمت از خواب بيدار شدنش را هرگززززززززز :cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat:

اسما جان کم خوابی خیلی ضرر داره
حتما سعی کن تنظیمش کنی
شبا شیر گرم بخور یا حمام کن باید پیدا کنی عزیزم با چه روشی میتونی به اندازه کافی استراحت داشته باشی

دست خودم نیست خوشگلم فکرم مغشوشه هرکاری میکنم خواب نمیرم . حتی قرانم میخوانم خواب نمیرم

1 Likes

مثل مني اسما جان من اين هفته اینقدر کم خوابي و استرس وناراحتي داشتم خوابم که نميبرد هیچی پريود هم شدم دوباره

اسما جون این و الان پیدا کردم شاید برای شما تاثیر داشته باشه

1 Likes

عرق فراسیون خیلی خوبه.من خودم استفاده کردم ونتیجه اشو دیدم

الهی بمیرم برات انشالله از این پس فقط خوشی ببینی عشقم. انشالله ماه اخرت باشه که پریود میشی.انشالله به زودی خبر بارداریت رو بشنوم

فدات عشقم که بیادمی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خدا نکنه اسما جان، راضیم به رضا خدا که هر کارش مصلحت و حکمتی داره

1 Likes

من هیچکدوم از اینا رو نمیخورم دوس ندارم یعنی :persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:

عرق فراسيون چيه؟

گیاه دیگه مريمي :joy:برو از عطاري بگير

من عرق16گیاه ميخوردم البته دست ساز بود اسم اینم جزو اون16تا بود

1 Likes

ميدونم گياهه ولي نشنيدم

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: منم اسم اینارو رو همون عرقه دیدم

1 Likes

آشنایی با خواص بی نظیر عرق فراسیون

عرق فراسیون طبع گرم و خشک در بعضی مواقع معتدل نیز می باشد. فراسیون ترشحات مختلف بدن خصوصا ترشحات بلغمی را از بدن بیرون می ریزد و نیز در زنان غیر حامله یا شیرده نقش موثر و سفیدی در پاکسازی محیط زنانگی و تنظیم عادت ماهیانه آنان دارد و شاید بتوان گفت:که فراسیون یک تنظیم کننده هورمون های زنانگی است.شستشو دهنده.رقیق کننده .ترشحات مخاط و نیرو بخش . فراسیون به گفته بوعلی سینا پاک کننده رحم و تخمدان از کیست و عفونت می باشد. فراسیون گیاهی از خانواده نعناییان است کمی تلخ‏ مزه است. عرق فراسیون

افزایش دهنده عادت ماهانه .محرک گوارش و گردش خون.

خواص هورمونی:

ضد التهاب.ضد درد.ضد نزله مغزی و اثر آن در دستگاه تناسلی زنان و مردان .پاک کننده رحم از ترشحات.تسهیل زایمان.کم کننده ترشحات واژینال .تنظیم عادت ماهانه.

از بین برنده توده های خوش خیم پستانی .جلوگیری از پیشرفت و پیدایش توده های خوش خیم لیپوم در بدن و جلوگیری از پیشرفت کبد چرب .

درمان کیست تخمدان رحم .در لاغری کمر به پایین خانم ها بسیار مفید می باشد.

در تسکین تورم رحم موثر است.مخاط را پاک و دفع ترشحات ناسالم را آسان می کند
از جمله موارد مصرفی:

تقویت تخمدان.ناباروری.اختلال پریودی.یائسگی زود رس.

دختر خانم هایی که قبل از پریودی درد زیر شکم یا سردی دارند و ترشحات اسیدی از بدنشان خارج می شود.

و در مورد پروستات آقایان نیز تاثیر بسزایی دارد.

خانم هایی که دچار ورم پا کمی ادرار هستند بسیار مفید است.

مقدار مصرف با توجه به نوع بیماری:

حداقل از دو دوره که هر دوره شامل شش عدد بطری یک لیتری می باشد و چون هر بسته دارای دوازده عدد فراسیون می باشد می توانند دو دوره را دریافت نمایند.

بعد از هر دوره درمان حتما سونوگرافی تکرار شود تا وضعیت بیمار بررسی شود.

منع مصرف:

خانم باردار و زمان پریودی
خواص گیاه فراسیون:

بازکننده، زداینده، راننده، گدازنده، تکه‏ کننده است.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.