ویتامین های ماه 4 بارداری

دوستان من 16 هفته من دکتر بهم فروفروت و استئوکر وقرص پریناتال مولتی ویتامین مینرال داده. شما چ ویتامینا یی میخورین بعد 2 تا سوال. 1 اینکه دیگه فولیک اسید نخورم؟ 2اینکه فروفروت رو نگفت روزی چندتا بخورم و چه ساعتی؟ شما میدونید؟

1 Likes

سلام عزیزم،منم همین دارو ها رو مصرف میکنم،فروفروت همون آهنه که بجای اسیدفولیک میدن دیگه لازم نیست اسیدفولیک بخوری،شبی یدونه فروفروت بخور قبل از خواب،مابقی قرصها هم توی طول روز بخور

1 Likes

مرسی سعیده عزیز:kissing_heart::heart:

1 Likes

من از قبل بارداری اسیدفولیک میخوردم
از هفته ۱۴ ویتامین دی ۱۰۰۰ روزانه بهش اضافه شده
از هفته ۱۸ اسیدفولیک قطع شد و به جاش ویتامین پریناتال اضافه شد

عزیزم ویتامین دی تون خیلی پایین بود؟ اخه تو مولتی ویتامین ویتامین دی داره من شک دارم ویتامین دی بخورم یا نه

اره عزیزم اغلب اسید فولیک و ویتامین دی رو باید قطع کنی بجاش قرص اهن بخوری اون خودش یه مقدار اسید فولیک داره
عموما دکترا مولتی ویتامین وکلسیم تجویز میکنن که من کلسیم نمیخورم بجاش شیر میخورم
اهن باید دوساعت قبل یا بعد غذا بخوری اگه ناشتا باشی و با ویتامین ث بخوری جذبش بهتره و بیشتره
بعد تو برنامه غذاییت اگه گردو و ماهی پرورشی باشه هفته ای دوبار ،نیازی به کپسول امگا ۳ نیست ( چون من با چن تادکتر مشورت کردم گفتن ایناییم که میگن خارجیه و جیوه نداره بازم قابل اعتماد نیس)

2 Likes

فروفورت روزی یدونه اس

1 Likes

مرسی مهدیس جون از اطلاعات کاملت گلم❤️

1 Likes

راستی بهتر شدین؟

2 Likes

ممنون عزیزم فعلا بهترم :heart:

1 Likes

به من نگفت فولیک اسیدنخور

آرزو جون فروفروت میخوری؟؟

اره عزیزم,پایین بود

1 Likes

نه عزیزم فروتب(فروس سولفات)بافولیک اسید

1 Likes

ولی بازم به دکترتون یاداوری کنید شاید یاد رفته

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.