ویار شدید در بارداری

سلام بچه ها
من اواسط هفته ١٥ بارداري هستم
تا الان ويارشديدي داشتم و به اين اميدروزها رو گذروندم كه به مرور كم ميشه و نهايت تا ٤ ماه تهوع و استفراغم قطع ميشه و حالم بهترميشه
اما انگار هرروز كه ميگذره بدتر ميشم :slightly_frowning_face:قبلا صبحها بالا نمياوردم وازظهربه بعد حالم بد بود الان از صبح هيچي تو معدم بند نميشه
واقعا خيلي خسته و افسرده شدم از اين شرايط
نميتونم هيچكاري انجام بدم چون تا الان علائم تهوعم هم كم نشده اميدي به بهترشدنم ندارم:pensive::pensive::pensive::pensive:خيلي ناراحتم از دوران بارداريم هيچ لذتي نبردم تا الان
همش ميگم خداروشكر كه باردارمو بچم سالمه اما دلم ميخاد اين روزا زودتر بگذره و تموم بشه
ديگه خيلي كم طاقت و كلافه ام
همش دلم ميخاد گريه كنم
شما چطور اين روزهارو گذروندين؟
چرا براي من كم نميشه و تموم نميشه؟:pensive::pensive::pensive::pensive:سركارم خيلي اذيت ميشم با اينحالتهام

1 Likes

عزیزم من ماه دیگه زایمان میکنم هنوز بالا میارم
بستگی به بدنت داره

كل روزو تهوع دارم ازاده جون
واقعا كلافم كرده اينحالت
چقدر بارداري با اينهمه ويار سخته:slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

گذروندنه اين روزا واسم خيلي سخت شده
كاش همه بيان بگن تجربياتشونو و يكم قوت قلب بشه واسم،همش دلم ميخاد به چيزاي خوب فكركنم اما اين حال و روزم بهم فرصتشو نميده😔

میدونم
ویار افتضاحه
من همه چیو امتحان کردم خوب نشدم
غربال دومو که بری حالت یه ذره بهتر میشه
لیمو رو نصف کن بو کن. بوژ لیمو حالت تهوع رو کم میکنه حال روحیتو بهتر

ممنون عزيزم اينم امتحان ميكنم

دقیقا من یه زمانی قرص ال دی میخوردم
حالت تهوع افتضاحی داشتم ک هیچییی نمیخوردم
فقط میتونستم لیمو بخورم
خیلی خوبه

عزیزم تحمل کن دوران بارداری باهمین سختیاش شیرینه. پس من چی بگم تا دو ماه بعد زایمان بالامیاوردم. مادر شدن به همین راحتیا نیست

من كم طاقت شدمو افسرده
شما صبروطاقتت خيلي بيشتره عزيزم

من با تمام سختیایی که کشیدم اما دوست دارم باز اون حس و حال ها رو تجربه کنم. :blush::blush:

1 Likes

عزیزم اصن نا امید نباش تا یکماه دیگه مطمعن باش خیلی بهتر میشی، منم شاغلم اوایل که ویار داشتم جونم بالا میومد تا کار کنم همش بیحال بودم همش حالت تهوع هی سرم گیج میرفت چشمم سیاهی میرفت دوسه ماه واقعا عذاب کشیدم تا اینکه بعد چهار و نیم ماه خیلی کم شد و بعدش قطع شد الان واقعا از روزام لذت میبرم از تکون خوردن نی نیم از شکم گرد و با مزه م اصلا دلم نمیخاد این روزام تموم شه در حالیکه چن ماه پیش ارزوی مردن میکردم چون واقعا پدرم در میومد
حتما سعی کن سیرابی بخوری چون مثل آب رو اتیشه هروقت میخوردم تا یه روز بالا نمیاوردم سرحال میشدم البته روزای آخر ویارم کشف کردم سیرابی رو، بعدشم که کلن خوب شدم

1 Likes

عزیزم بعضی ها تا پایان بارداری این حالتها رو دارند…چه میشه کرد.سایت فرزند نوشته بود آبنبات زنجبیلی بحورید و زنجبیل مصرف کنید…صبح وقتی از خواب پامیشید یه دونه کراکر بخورید همونجا تو تختخواب .به پزشکت اینارو نگفتی؟ چون انگار یه قرص ضدتهوع تجویز میکنن که موثره.ایشالا خوب بشی

قربونت برم مرسي از روحيه اي كه ميدي :kissing_heart::kissing_heart:
من دقيقا شرايطي كه ميگي رو دارم فكركنم شما خووب ميتوني دركم كني
همه ي اميدم به اينه كه زودتر قطع بشه و روزاي خوبمم بياد
من شنيدم ١٦ هفتگي تموم ميشه اين حالتهام واسه شما ٤ ماهو نيم شد؟
خيلي تحملم كمه روزشماري ميكنم هرروزو كه زودتر ويارم تموم بشه

چرا قرص و آمپول روم تاثيري نداره و بيشتر عوارض يبوست داره واسم
من صبحها تهوعم قابل تحمله از ظهر تا شب خيلي حالم بده و بيشتر از اين ناراحتم هرچي رو كه با سلام صلوات ميخورم حتي با ي سلفه بالا ميارم صبحانه،ناهار شام فرقي نميكنه
حس ميكنم بچم خووب رشد نميكنه
دلم ميسوزه واسش

اره عزیزم منم ۴ ماهگی خیلی کم شد یکی دوهفته بعدش کلن قط شد مطمعن باش روزای خوبت خیلی زود میرسه که نی نی تکون میخوره تهوعت برطرف میشه اونوقت عمرا دلت بخواد روزات بگذره فقط یکم تحمل کن و سعی کن سر خودتو گرم کنی تا این یکماه زود بگذره برات، در ضمن اصلا اینطور نیست که چون بالا میاری به بچه هیچی نمیرسه و ضعیف میشه دکترم به من میگفت حتی از راه جویدن هم بخشی از اون ویتامین جذب میشه منم هرچی میخوردم سریع بالا میاوردم انقد دلم میسوخت که حیف و میل میشد ولی دکتر گفت هرچقدم حالت تهوع و استفراغ میکنی باز همه چیو بخور اشکال نداره بالا هم بیاری چون همینکه داری میجویی اون ویتامین جذبت میشه

من ۲۹ هفتمه هنوزم حالت تهوع دارم عزیزم مادر شدنم یه سختیایی داره میگذره

سلام عزیزم منم ۱۵ هفته هستم باز منم مثل تو هستم یه چند روزی خوب شد بودم باز شدم مثل اول ولی بنظر خودم بدتر شدم منم قرص هم روم نمی افته میخورم بدتر میشم الان چند روزی خیلی اذیت میشم طوری که بس که بالا میارم زیر شکم جایی که بچه هست خیلی درد میکنه باید بخوابم پاها م بالا بزنم تا خداروشکر الحمدالله بهتر میشم ولی بعدی که بالا میارم گلوم درد میکنه دیگه نمی تونم چیزی بعدش بخورم منم نوبت دکتر داشتم رفتم پیش اش گفت هیچ اضافه وزن نداشتی بیشتر ناراحت شدم که کوچلوم خیلی ضعیف چیزی بهش نمی رسه غذا خدا خودش حفظ اش کن برامون هم سختیها را به جون دل می پذیریم ناراحت نباش من مثل تو هستم ولی بخاطره کوچولویی که خدا نصیبم کرد همیشه شکر گذار م این روزها هم میگذره روزهایی خوبشم میاد همین که بری صدایی قلبش می شنوم قوت قلب میگیرم همین که تووجودمون بازی میکنه شیطنت میکنه خودش دنیا واسمون ارزش داره

1 Likes

لیمو ترش تازه هم خوبه از وسط نصفش کن بو کن جلوی تهوع میگیره یا یکم با اب قاطی کن بخور ولی اگه صبح ها تهوع داری معده خالی نخور فقط بو کن

1 Likes

من شدت استفراغم انقدر زیاد بود که صبح به صبح که بالا میاوردم یهو میدیدم با شدت خون دماغ شدم خودم انقد میترسیدم شوهرم که جیگرش کباب میشد ینی فک کن بالا میاوردم کلی هم خون دماغ میشدم از دستشویی که میومدم بیرون بیحال میوفتادم دوسه هفته پشت سره هم خون دماغ میشدم طوری که مثلا نشسته بودیم فیلم میدیدیم یهو خون میومد من که اصلا تو زندگیم یه بارم‌اینجوری نشده بودمو رنگ خونو میدیم حالم بد میشد ولی خب با همه این اوضاع خداروشکر گذشت و برام خاطره شد عوضش یه روز این روزامونو برا بچه هامون تعریف میکنیم
ولی حتما حتما سیرابی رو تست کنیداااااااااا

ن من بیشتر رو به شب اینجوری میشم اول مغرب به بعد قبلا از لیمو استفاده میکردم با آب دیگه از دلم رفتش چون آب نمی تونستم بخورم احساس میکنم معده ام غذا حذف نمی کنه هرچی میخورم سر دلم جمع میشه تا بالا نیارم هم بهتر نمیشم که نمیشم حالا هندوانه چی ها که همش آب ولی معده من اون هم حذف نمی کنه این بیشتر اعصابم خرد میشه ولی باز شکر خدا میکنم نا شکر نیستم چون می دونم میگذره این روزها

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.