ویار دختر و پسر تو دوران بارداری چیه

سلام .من خیلی چیزای ترش دوست دارم هفته ۹بارداری هستم خواستم از اونایی که تجربه داشتن یا اینکه از بزرگترا چیزی شنیدن راهنمایی کنن که ویار دختر و پسر چیه

1 Likes

خواهرم بستنی وچیزهای شیرین خیلی دوست داشت دخترشد،ولی عمه ام خیارشوروترشی دوست داشت پسرشد

2 Likes

من شنيدم كسايي كه ترشي و شوري بيشتر از شيريني دوس دارن بچشون پسره
من اوايل خيلي ترش و شور ميخوردم بعدش تا ي حدي تونستم شيرين هم بخورم اونم نه زياد سونو گفت پسره

وای واقعا .منم عاشق ترش و شورم یعنی بچم پسره؟!

1 Likes

خواهرم عشق ترشی بود حتی ویار گوجه سبزم داشت بچش دختر شد

از غذا ها گوشت قرمز و ماهی دوست دارم از چیزای دیگه بدم میاد خصوصا مرغ از مرغ متنفر شدم

1 Likes

من قبل بارداریم عاشق شیرینی بودم خصوصا شیرینی خامه ای ولی تو بارداریم شیرینی حالمو بد میکنه ولی ترشی مزاجمو باز میکنه اشتهامو واسه غذا خوردن بیشتر میکنه واسه همون ترش زیاد دوست دارم

1 Likes

دکتر گفته خیارشور برای بچم خوب نیست گفت اگه دلت خواست یه ذره مزه کن ولی زیاد نخور ولی من چون خیارشور اشتهامو باز میکنه گیرم بیاد زیاد میخورم از ترس همسرم خیارشور کم میخره تا زیاد نخورم خخخخ

من سر پسرم فقط الو لواشک میخوردم از شیرینی جات هم متنفر بودم . اما اینا پنجاه پنجاه هست .چون هر کی میدی ترشیجات میخورم میگفت دختره اما پسر بود :blush:

1 Likes

ای جونم خدا حفظش کنه عزیزم

1 Likes

من زیاد ترشی جات نمیخورم چون دلمو میزنه یکم میخورم یعنی از ترشی خوشم میاد چون اشتهامو باز میکنه اما تا شیرینی میخورم حتی بستنی گلاب به روتون تو معدم نمیمونه

1 Likes

اصلا به خورد و خوراک ربط نداره
خواهر من سر اولین بچش شیرین میخورد، دومی ترش، سومی شور هر سه تا بچش دختره

4 Likes

منم دقيقا همين بودم عاشقه كيك شكلاتي و شيريني بودم اما هنوزم كه هنوزه ٤ ماهم گذشته حتي قيافه ي كيك خامه اي حالمو بد ميكنه بجاش همش دلم ميخاد تخمه ي شور و غذاهاي شور بخورم خيلي اهل لواشك نيستم چون تهوع دارم اونم بخورم حالم بدتر ميشه
من تو سنه شما بودم بدنم بشدت داغ بود مخصوصا سَرَم ،ميگن داغي زياده بدنم يعني احتماله پسردارشدن بيشتره
البته اينا همش احتماله خيلي هم نميشه به طبعتون اعتماد كنين البته من قبل بارداري تغذيه مو واسه پسردارشدن تغيير دادم و موقع اقدام سعي كردم كارهايي رو انجام بدم كه پسر بشه كه اونا هم صددرصد جواب نميده

3 Likes

من عاشق بستنی مگنوم بودم اوایل
عاشق ترشک و الوچه بودم
بچم پسره

خخخخخ ای جانم

1 Likes

واقعا منم سرم خیلی بعضی وقتا درد میکنه و بعضی وقتا سرم داغه.

2 Likes

خدا حفظش کنه عزیزم

عزیزمی
ممنونم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

منم تخمه میزارم دهنم شوریشو میخورم دوست دارم.منم لواشک زیاد نمیخورم دلمو میزنه‌بدم میاد ولی شوری و ترشی دوست دارم مثلا دوست دارم به غذایی که میپزم مثلا ماهی اب لیمو بزنم

2 Likes

فدات گلم:hibiscus::hibiscus:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.