ویار بد خیلی بدی دارم

باشه ممنون گلم همین کار باید کنم بازم تشکر

آره روزی هزار بار خداروشکر میکنم که بهتر شدم

خواهش میکنم

خداروشکر ان شاءالله منم خیلی زود خوب بشم

ان شا الله

https://farzand.net/expert-answer/1784381690-treat-nausea-in-the-first-trimester-of-pregnancy

ممنون خانم حکیمی تشکر بابت مطالب تون :kissing_closed_eyes:

خواهش می کنم عزیزم :rose:

من شنیدم زنجبیل برای رفع تهوع بارداری خوبه. ولی خودم استفاده نکردم

من تاهمون شب زایمانم هرشب دمیترون میخوردم بااین اوصاف بازهم حالم بد میشد ببخشید امابقول دوستمون بعضی وقتا یه جوری میشدم که خون هم بالا می اوردم امامیگذره توکل بخدا…وقتی بچتومی بینی همچی رو فراموش میکنی حالا من نمیدونم چقد واقعیت داره چون هنودخترمن کوچولویه اماشنیدم میگن اینایی که حالت تهوع دارن بچه هاشون زرنگن…چون ازهمون جنین نسبت به غذاهای خاصی واکنش نشون میدن …نمیدونم درسته یانه…درهرصورت نگران نباش دوره ای که باید بگذره منم کلی وزن کم کردم اماالان تودوران شیردهی از وزن قبل بارداریمم دارم بیشترمیشم چون به شدت اشتهام خوب شده…موفق باشی ایشالا

ان شاالله ابجی اره منم قرص ب۶ قرص دمیترون دکتر بهم داد اصلا اثر نداره ازاین طرف میخورم ازاون طرف بالا میارم من هم خیلی وزن کم کردم خیلی هرکسی منو میبیبنه تعجب میکنه چون من کلا از خیلی غذا ها بدم میاد نمی تونم بخورم ان شاءالله که خیر باشه برام هرچه زودتر این دور تموم بشه همیشه هم دعا میکنم که هیچ کسی مثل من بدویار نباشه الهی امین ولی مادرم میگه من موقعه بارداریش خبردارنمیشد که ویار داره یان اصلا ویارنداشته اصلا ولی من برعکس اونم

به این فک کن مادارایی که ویار دارن بچه های خیلی باهوشی به دنیا میارن
من با این امید ویارمو رد کردم

الهی عزیزم ای جونم منم با دل میگذرونم فقط من خودم ناراحتم وقتی بالا میارم خیلی زور میزنم خدایش می ترسم نکن چیزیش نشه یه وقت چون میگن هنوز کمر نگرفته بچه ولی من اونو به خدا سپرده ام که و حافظ نگه دارش باشه

اصلا نگران بچه نباش بری دکتر و سونوگرافی میبینی که رشد طبیعی خودشو داشته.
من انقد عوق میزدم پشتم درد میکرد
هر چی میل داری بخور میدونم همه رو بالا میاری اما چند دقیقه ام تو معدت بمونه یه مقداری مواد غذایی جذب بدنت میشه

رفتم ابجی هشت هفته دکترسونوگرافی واسه ام گفت خدارووشکر همه چیزش خوب قلب اش اینا ولی پیش خود دکترخودم هنوز نبردم جواب رو

میل چی ابجی ازهمه چی بدم میاد خدایش

میدونم.
زوری ام که شده یه چیزایی بخور
من چوب زور بالا سرم بود بهم میوه و مغزیجات و… میدادن. و همون موقع میاوردم بالا
تو که تنها هستی باید خودت به فکر خودت باشی

باشه چشم ابجی ممنون از راهنمایت

يعني اينايي ك تهوع ندارن بچه هاشون زرنگ نميشن ؟

من میتونم بهتون یه پیشنهاد بدم؟ خاهر من وضعیت شمارو داشت… داغون بود حالش… نعناع تازه دم میکرد میزاشت دم دستش…هر موقع احساس تهوع میکرد یه قلپ می خورد… … ازین بیسکوییت های زنجبیلی هم گرفته بود صبحها قبل اینکه از تخت بیاد پایین یدونه دهنش میزاشت… تا حدودی التهاب معده شو می خوابوند و موثر بود… ولی بازم به قول دوستمون باید تا چهار ماهگی صبر کنی… انشالله که بهتر شی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.