ویار بد خیلی بدی دارم

ویار خیلی بدی دارم معدم بهم ریخته هرچیزی که میخورم همش باید بالا بیارم نمیدونم چه کار کنم نمی تونم چیزی بخورم

حتی آب هم که میخورم معده ام بهم میزنه رفتم دکتر یه قرص بهم داد میگه آب زیاد نخور نمی دونم چه کار کنم

ابجی حساسی زیاد بیخیال شو بچه اینارو هم داره یکیمثل من که همش نگران سونو قلب هستم نه حالت تهوع نه هیچی بااینکه اگربزارم برمبنای ارثی همه داشتن توخانواده

نازنین زهرا جون من سه ماه لب به آب و غذا نزدم. هر روز قرص ضد تهوع و آمپول زد تهوع و… اصلا روم تاثییر نداشت
هر روز آرزوی مرگ میکردم
چون تا ۱۲ هفته هورمون ها بالا میرن اینجوری هستی بعدش به تدریج خوب میشی.
باید دورش بگذره هیچی آدمو خوب نمیکنه
من سیرابی و زنجبیل و کاچی و قرص های قوی ضد تهوع آمپول و سرم و… رو امتحان کردم اما هیچ کدوم تاثیر نداشت رو من. ماه چهارم بارداری تازه تونستم غذا بخورم

اگر هیچ چیز نمیتونی بخوری شیرخشک لیدی میل یا هر مارک دیگه ای بخور که بدنت کم نیاره من خودم اصلا ویار نداشتم اما خانم برادرم تا ۴ ماه غذا نمیتونست بخوره از همین شیرخشکا استفاده میکرد.

اره خیلی داغون شدم نمی تونم هیچی بخورم خیلی سخت احساس میکنم‌معده ام میسوزه مال گرسنگی ولی لب به غذا نمی تونم بزنم حتی آب دیروز تا دیشب خیلی خیلی حالم بد بود همش پس میزدم دلم هم واسه بچه میسوزه که نمی تونم چیزی بخورم حتی آب نمی تونم بخورم که وقتی اردار میکنم زرد بدجوری ولی وقتی اب میخورم اینجوری نمیشه اره ابجی قرص هیچ اثری نداره رو من

همین هم برام سخت خوردنش ابجی قبلا اینجور نبودم الان چند وقت اینجوری دارم اذیت میشم

نگران بچه نباش اون از استخوان مادر تغذیه میکنه. تو این مدت فقط خودت تحلیل میری
به نظر من هیچی کار ساز نیس باید تحمل کنی تا این دوره بگذره

اره خدایش داغون شدم وزن کم کردم زیر چشم هام گود شدن خیلی سخت نتونی حتی آب بخوری پیش دکتر هم رفتم بهش گفتم میگه آب هم نخور ابجی یعنی چه بنظرت خیلی سخت نصیب هیچ کسی نکن چنین ویاری

من ۱۵ کیلو وزن کم کردم. آخراش کارم به بیمارستان کشید
ان شاالله خوب میشی

وای چقدر بد پس تو درکم میکنی چه میگم ان شاالله ابجی خیلی زود زود بهتر بشم ازاین ویار

ابجی گلوم درد میکنه بس که دیشب اوق زدم بالا اوردم نمی تونم اب دهنم پایین کنم چه کارکنم بهتر بشم بنظر ت

من الان خیلی بهترم
مطمئن باش خوب میشی
فقط باید تحمل داشته‌باشی
میدونم خیلی سخته

باشه چشم ابجی چه میشه کرد مجبورم دیگه خدا خودش کمکم کنه ان شاالله ممنونم از راهنمایی شما گلم

گلوت زخم نشده؟ من آخراش تو استفراغم خون میدیدم که دکتر گفت گلوت زخم شده
من همه چی امتحان کردم فایده نداشت تو امتحان کن شاید رو تو اثر کنه
صبح ناشتا یه ذره بیسکوئیت شور یا نون خشک بخور
سیرابی رو هم امتحان کن ب ۶ فراوون داره
واسه تو که آب دهنت زیاد شده دم کرده زنجبیل هم خوبه

1 Likes

چندهفته هستی ابجی وچندهفته ازسرت رفت این ویارت بنطرت من چندهفته ازسرم بره

الان ۲۷ هفته ام
هنوز بعضی وقتا بالا میارم کاملا از سرم نرفته
اما خب دیگه میتونم غذا بخورم
۱۸ هفته بودم که به غذا خوردن میل پیدا کردم
من حتی سفره و میز نهار خوری رو میدیدم عوق میزدم و بالا میاوردم

نمی دونم ابجی من وقتی اوق میزنم بدم میاد چشم هام می بندم اوق میزنم بدتر از بچه ها گریه میکنم :smiley:چون از وقتی بودم بد بالا میارم ازش بیزارم دیگه نگاه نمیکنم باشه چشم ولی ابجی زنجبیل واسه من که سه ماه نشدم شنیدم میگن گرمی ضرر داره

نه ضرر نداره. از دکترت بپرس
روزی یه لیوان مشکلی ایجاد نمیکنه

آخی عزیزم تو دیگه بدترازمن بودی چه بد بازم شکرش که کمتر شد ابجی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.