ویار بارداری و جنسیت

سلام دوستان
ویار ترشی و شوری به نظرتون مال دختره یا پسر؟؟من البته بیشتر شوری دلم میخواد،۱۰هفتمه،یه کمم لکه بینی داشتم،بیشتریا میگن بهم پسره

منم همش ترشی و شوری میخوردم اما بچم دختره
تازه همه میگفتن بچت پسره

2 Likes

سلام عزیزم
هیچ چیزی به جز سونوگرافی نمی تونه جنسیت جنین رو نشون بده
این حرف ها اصلا صحت نداره

2 Likes

ببخشید سلام من هفته 13روز6بودم رفتم غربالگری اول دکتر گفت دیر اومدی…ولی بهم گفت همه چیز نرماله جنسیت جنین99درصد پسره بنظرتون درسته؟؟

سلام عزیزم
این که درست گفتن یا نه به چند عامل بستگی داره، سونوگرافیست باید تبحر داشته باشه، بچه باید پاشو باز کرده باشه، بند ناف لای پاش نبوده باشه و …

2 Likes

کم پیش میادکه اشتباه کرده باشن اونم توهفته۱۴هستی بنظرم پسره

2 Likes

منم عاشق ترشی وشوری هستم،نی نیم دخمله

2 Likes

به ترشی و شیرینی نیست،اصلا به علایم توجه نکنید بجز سونوگرافی،جور دیگه ایی نمیشه جنسیت رو تعیین کرد
من سر پسر اولم یجور بودم،سر بچه دوم کلا یجور دیگه دقیقا خلاف اولی اما اینم پسره

1 Likes

وای منممممم😊
عاااشق خیارشور بودم
من که به چای خرما قبل از بارداریم رحم نمیکردن
نمیتونستم لب به خرما بزنم فشارمم پایین بد اما شیرینی جاتو دوست نداشتم
ولی نی نی با کمال خوشبختی دخملی شد
بچه نعمت بزرگیه
دخمل یه نعمت ویژه
خدا به همه ببخشه ان شاءالله

3 Likes

منکه بیشتر میلم به شیرینی میکشه و نی نی پسره… غربالگری اول تو 11 هفته دیده نشد ولی تو انومالی 17 هفته گفتن پسر

3 Likes

من توبارداریم فقط چیزای ترش و شور میخوردم سه ماه کامل لواشک خوردم همه میگفتن بچت پسره ولی دختر شد

3 Likes

متشکرم

1 Likes

خوبیه دختر اینکه همیشه پیش مامانشه و دست مامانشو میگیره پسرم هست اونم بعضی وقتا دسته ادم رو میگیره

1 Likes

آره دوتاش نعمت بزرگیه،خیلیارومیشناسم که اگه پسراشون نبودن آواره کوچه وخیابون بودن،بستگی به تربیت داره که بچه ات چطوری باربیاری وگرنه جنسیت فرقی نمیکنه

3 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.