وقتی آی یو دی گذاشتین چه علائمی داشتین؟

سلام من ۱۰بهمن ای یو دی گذاشتم به گفته ی پزشکم ماه اول طبیعی جلوگیری کردم ۱۰روزِ اول نزدیکی نداشتم وسایل سنگین هم بلند نکردم.یک دوره پریود شدم.دکترم گفت دیگه نیازی به جلوگیری نداری و ای یو دی خوبه.حالا من میترسم ای یو دی عمل نکنه دو بار هم نزدیکی محافظت نشده داشتم.به نظرتون باردار نمیشم؟شما وقتی ای یو دی گذاشتین چه علائمی داشتین؟
من فقط روزای اولی کع گذاشته بودم ترشح زرد و قهوه ای داشتم الان دیگه ندارم

من تجربه ی گذاشتنشو ندارم ولی آیو دی خیلیییی درصد پایین بارداری داره
نگران نباشید
خیلیا با اون دستگاه سالها باردار نشدن مشکلی ایجاد نمیکنه نترسید

من چند نفرو دیدم باردار شدن با ای یودی ولی خب خییییییلی کم بهتره جلوگیری طبیعی هم داشته باشی

باردار بشن سقط میشه فک کنم نه؟

فک نکنم تیام یه بچهه بود تو اینستا تو یه پیج دکتر عکسش گذاشته بود بچهه با یه صلابتی آی یو دی مامانشم دستش بود:joy::joy::joy::joy:

هر روش جلوگیری ک داشته باشین امکان بارداری یک درصد خیلی پایین هنوز باقی میمونه. مثلا یکی از دوستام مادرش دو روش جلوگیری داشته ولی بازم باردار شده بود اما این موارد خیلی کم هستن شما دنبال استثناها داری میگردی بالاخره پیدا میشه چون هیچ چیزی صد در صد نیست.من استفاده نکردم اما خیلی ها ک استفاده دارن میکنن و جواب میده براشون و باردار نمیشن.

1 Likes

واقعا میگی؟ من اطلاع نداشتم ک ضرری به جنین نمیرسه وقتی آیو دی باشه

دقیقا
خیلی این درصد بارداری پایینه

والا اونو نمیدونم شاید خارج رحمی بشه ولی فکر نکنم نمیدونم والا

منم شنیدم و دیدم که سقط میشه

1 Likes

منم شنیده بودم ک گفتم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.