وقتایی که ناامیدی و میگی خدا کجاست🙂

وقتایی که ناامیدی و میگی خدا کجاست یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه همونطور که ی استاد از افتادن دانش اموزش ناراحت میشه ،خداوند هم نگاهش به ماست چون میدونه ما سربلند بیرون میاییم ؛کلا بنده هایی شدیم که فقط موقع غم و چوس ناله یاد خدا میوفتیم میگیم الان زود و فوری کمکم کن حالا وقتیم حل میشه ها اصلا دیگه به یاد خدا نیست یادتون باشه این مصیبتا بخاطر این خدا بوجود میاره که به یادش باشیم خدا خیلی مارو دوست داره که میخاد باهاش حرف بزنیم دردامونو بهش بگیم موقع شادی دقت کردین اصلا یاد خدا نیستیم ی ذره پکر میشیم رو به اسمون میگیم خدا 🤷 الله جان دوست داره صداش بزنیم باهاش حرف بزنیم پیامبرمون :pensive:هر لحظه در صحنه محشر فریاد میزنه امتی امتی یعنی امت من تمام فکر و ذکرش امتش بوده و هست اصلا بفکر خودشون نیستن ما امت پیغمبریم بیایین از همین الان هر دوشون خوشحال کنیم ناامیدی کار شیطانه

10 Likes

الا بذکر الله تطمئنن القلوب

نمیدونم درست تایپ کردم یا نه :thinking:

با یاد خدا دلها آرام میشود :green_heart:

8 Likes

أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ:heart::sparkles:

8 Likes

بیایین نگا کنید در کل روز چقد به یاد خدا هستیم چند وعده نماز میخونیم چقد قران میخونیم چقد صدقه میدیم در مقابلش چقد سرمون تو گوشی و ایناست:pensive:دوستان این کرونا عذاب الهیه منم عین شما روزه و نماز قضایی زیادی دارم ولی دارم فک میکنم اگه یه لحظه دیگه ملک الموت بیاد چه جوابی دارم به خدا بدم چی دارم که ببرم؟حتی وقت ندارم چیزا گوشیمو پاک کنم حتی وقت ندارم وضو بگیرم ، حتی اگه چشمت باز باشه انقد سریع میاد که فرصت نداری چشمتو ببندی

7 Likes

این دنیا فانیه این دنیا تموم شدنیه اونجا نه پدر نه مادر نه بچمون نه شوهرمون هیچکس بفکر ما نیست یعنی دیگه همه به فکر خودشونن هیچکس نمیتونه کمکمون کنه

3 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

واقعا هم گریه داره:pensive:وای به من که همه اینارو هر شب دارم و غصه میخورم چرا انقد بیخیالم وقتی همه اینارو میدونم چرا تارک نماز شدم اخه خدا انقد نعمت بهم داده چرا همین ی دونه کار که ازم خواسته پشت گوش میندازم

3 Likes

گناه من زیاده که همه اینارو میدونم و سستی میکنم:pensive:

3 Likes

منم خیلی تنبلی میکنم تو نماز قبلا میخوندم اما چندساله گذاشتم کنار منم اینارو در طول روز چندین بار تکرار میکنم ب خودم اما کیه ک عمل کنه

1 Likes

همین عمله که مارپ از خیلیا دیگه جدا کرده میدونی چه ذخیره ای واسه اخرتشون دارن

2 Likes

چه ذخیره ای؟

1 Likes

چطوری باخدا باید رازو نیاز کردو باهاش دردودل کنی ؟؟

1 Likes

توشه اخرت دیگه هر اعمالی داری اونجا تو دفترچه اعمال ذخیره میشه

1 Likes

هر جا هستی هر رنگ پوست و نژاد و اینا وضو داری چه بهتر نداری اشکال نداره بشین رو به قبله باهاش حرف بزن نمیتونی شبا که خوابی رو به اسمون باهاش حرف بزن حسش میکنی

2 Likes

استادای ما خوشحال میشدن ما میوفتادیم:joy::joy::joy:

ولی جدا از شوخی ما خیلی دور شدیم از همچی

1 Likes

:blush::grin::relaxed::grin:

واسه منم دعا کنین زودتر امتحانم تموم کنم :grin:

1 Likes

مرسی گلم

1 Likes

دلم هلو میخواد. عزیزم برامنم دعا کن

1 Likes

چشم:kissing_heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.