وضعیت وخیم‌ خوزستان و۴نفر کشته 😔

ای خداا تا این حد عوضین…:sleepy::cold_sweat:

1 Likes

دیشب رفتم‌تو حیات گاز اشک اور زده بودن اینقد بده حد نداره زودی فرار کردم داخل اینم شد زندگی ک‌ماداریم؟

2 Likes

آخه الان اب دارید چرا خوزستان اب نداره من زیاد خبر ندارم میشه برام‌ توضیح بدی

2 Likes

توی خوزستان اکثر مردم تو خونه اسلحه دارن حتی توی عروسیهاشونم بخاطر تیراندازی چندنفر میمیرن بنظرم اینام خودشون تیراندازی کردن بعد به مردم برخورد کرده :pensive:

1 Likes

بحث سر بردن آب خوزستان به استان های دیگه است و مردم خوزستان موندن بدون آب واسه خوردن حمام کردن کشاورزی دامداری بیکار شدن توی شرکت‌ها بومی نمیپذیرن میخوان خوزستان خالی از مردمش بشه که خودشون جاشون وبگیرن بعدم جدا‌ش کنن ایران بمونه با یکی دوتا فولاد و ذوب آهن

1 Likes

واقعا اینجوری فکر می‌کنید؟ حیف که نت و قطع کردن والا برات میفرستادم دارن چیکار میکنن با مردم خوزستان تا کی میخواید عین کبک سرتون و بکنید توی برف بابا اینا هم وطن نمیشناسن فقط شعار هیهات من الذله میدن وقتی مظلومی این ندا رو میده میشن منافق صد دین ضد اسلام
یه سر بیا حتما آبادان تا ببینی زندگی بدون آب یا آب با بوی فاضلاب و گل یعنی چه بیا تا ببینی وقتی میری حموم با موهای عین سنگ بیای بیرون یعنی چه
هروقت تونستید کل زندگیتون وآب معدنی بخرید و دنبال آب باشید بیاید نظر بدید بگید اینا خودشون به خودشون شلیک میکنن

7 Likes

از سال 63 تا الان هرچی آب داشته کانال زدن برای استان های دیگه اینجوری شد که تمام مسیرها و کشاورزی های توی مسیر کانال از بین رفت و آب کم وکم تر شد و آب دریا قاطی شط ها شد و آب گل و شور شد حساب کن از سال 63 تا الان چند ساله مردم دارن گل میخورن بخدا توی آب کرم پیدا میشه آب معدنی میخریم و…

2 Likes

کاملاً درست میگید ما یه مدت برق و آب قطع شده بود زندگی نداشتیم
دیگه خدا به داد ِ شما برسه با این اوصافی که گفتید:point_up_2::sob:

2 Likes

اخه اونایی که گفته بودن کشته شدن از خودشون فیلم گرفتن که زنده ن:neutral_face:

3 Likes

ن بابا چی میگی عزیزم ماتو محلمون سه تا جوون کشتن اونشبی عکساشونو دیدم‌اینقد گریه کردممممم
برا چی دروغ بگن‌مگ الکیه بگن‌مردیم بعد زنده دربیان

2 Likes

چی شد عزیزم هنوز شرایطتون خوب نشده
من یه کلیب دیدم همه سلبریتیای دنیا میگفتن خوزستان آب نداره خارجیا ها نه ایرانی ها
اینجا که فقط فکر منافع خودشونن

2 Likes

اب برگردوندن خداروشکر ولی هنو اینجا غوغاس

2 Likes

خیلیا کشته شدن خانوادهاشون ساکت بشو نیستن حقم دارن جگرگوشهاشونو خاک کردن

2 Likes

خدا لعنتشون کنه فقط

2 Likes

بیا ببین اصلاامنیت نی اصلا نمیشه جایی رف همش ماموره پری شب همسایمون رفته بود سوپرمارکت مامورا گرفتنش همینطور الکی بدبخت رفته بود برا بچش مای بیبی بگیره

2 Likes

تاالان زندانه ازش خبری نی میرن خانوادش میگن نی برین خونه هاتون اک کسیو بگیرن دیگ عمرن ازادش کنن

1 Likes

دقیقا همینه

1 Likes

ای بابا :fearful: اخبارم که نشون نمیده بفهمیم

2 Likes

بخاطر یه اعتراض اگر بخوان ادم بکشن واقعا خدا ازشون نگذره ولی خسارت به اموال مردم کار خوبی نیس

2 Likes

انتظار داری تلوزیون نشون بده؟:neutral_face:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.