وضعیت بریچ

تو سونوگرافی هفته ۱۸ و ۲۴ بهم گفتن بچت بریچه. یعنی ممکنه تو همین وضعیت باقی بمونه؟
من از زایمان طبیعی میترسم میخوام بچم بریچ بمونه

سلام دیونه طبیعی بهتره که من هفته بیستو هفت از دادم بریچ بود شاید الان شده باشه سفالیک اولشم سفالیک بود

خواهرم زایمانش طبیعی بود خیلی بد زایمان کرده ۱۲ ساعت درد کشیده. بعد از به دنیا اومدن بچه هم از هوش رفته.
سزارین شیک و مجلسی یه ساعت میری اتاق عمل میای بیرون. هر دقیقه ام یکی نماید با ناخونای بلندش معاینت کنه

بله ممکنه در این حالت باقی بمونه، معمولا تا هفته 36 امکان چرخش جنین وجود داره

خخخخخ بابا اونم دردسر خودشو داره اون چیزی که بت وصل میکنن بعد میکنن اه اه یا بعد جای بخیه خیلی سخته تا مث قبلن بشی ولی طبیعی همون یه روز ولی با اون ناخونا رو بد نگفتی :dizzy_face:

ازاده جان انشاءالله کی به سلامتی زایمان میکنی

سلامت باشی همچنین شما

یعنی کار خاصی میشه انجام داد که تو همین وضعیت بمونه؟

نه عزیزم کاری نمیشه انجام داد. اما برای تغییر این وضعیت به سفالیک می توان کارهایی انجام داد.

1 Likes

مثلن پیاده روی ؟؟؟ البته از خودم گفتم میشه توضیح بدی

1 Likes

در صورتی که مشکل خاصی وجود ندارد، از طریق روش خاصی به نام ECV یا چرخش سفالیک خارجی باید جنین را وادار به چرخش کنند.

روش ECV به این صورت است که یک متخصص زنان و زایمان یا مامای آموزش‌دیده، فشارهای خاصی بر روی شکم وارد می‌کند تا جنین را تشویق به چرخش نموده و سر او رو به پایین قرار بگیرد. به موقعیتی که سر جنین در دهانه‌ی رحم قرار دارد موقعیت سفالیک می‌گویند.

1 Likes

نه ممنون نمیخوام. امیدوارم همینجور بریچ بمونه

1 Likes

اوه اوه چه خطرناک :open_mouth:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.