وسط رابطه با شوهرم از رابطه زده میشم

سلام دوستای عزیزم …
من ی سوال داشتم ، وقتی نزدیکی دارم اولش حالم خوبه اما وسط رابطه با شوهرم از رابطه زده میشم عصبی میشم ،نمیدونم چرا ؟؟؟:flushed:
در ضمن ۵ ماهه زایمان کردم اگه کسی میدونه چرا لطفا بهم بگه ! اخه خیلی حال بدیه :pensive:

تا چند ساعت بعدش حالم بده گرفته و عصبیم

کسی نیس جوابمو بده

کارایی ک دوست داری و لذت میبری انجام میده؟

نیازهای احساسی در رابطه جنسی:

برای داشتن یک رابطه جنسی خوب باید حس خوبی داشته باشید. اضطراب، افسردگی، ناراحت، خشم و هر گونه احساس منفی می تواند مانع ایجاد حس و حال در شما و لذت بردن از تجربه جنسی تان شود.
اکثر افراد نیاز دارند ذهن شان هم بسامان باشد.

@yavashakibanoo

ممنون :blush:

سلام
سکس موضوعی بسیار پیچیدس و متاسفانه عموما ساده از کنارش رد میشن چیزی که شما فرمودین خیلی کلی هست و باید کمی بشکافید بلکه بتونم کمکی باشم برای شما. سکس مرد با زن کلی و اساسی متفاوته مرد کافی نعوذ داشته باشه و اصطکاک و مالش صورت بگیره نهایتا تخلیه میشه اما زنها اینجور نیستن . شروع ملایم و رمانتیک با یک عشق بازی اصولی زن رو وارد مسیر درست لذت بردن میکنه ترتیب و میزان تحریک کردن نقاط حساس زمینه لذت بیشتر رو فراهم میکنه و نقطه آخر که تفاوت اصولی بین مرد و زن هست پس از دخوله متاسفانه عموم آقایون نمیدونن این کار تابع یک ریتم خاصه و برای رسوندن زن به یک ارگاسم ایده آل پیروی از این ریتم الزامی هست . نمیشه آقا بیاد بمیل خودش هروقت خواست دخول کنه هروقت بخواد سرعت رو ببره بالا و یا برعکس توضیح در این مورد وقت مفصلی نیازمنده من نمیدونم اینجا تا چه حد اجازه شکافتن موضوع رو داریم و نمیدونم پی وی وجود داره اینجا یا نه اما اگر دوست داشتید برای توضیحات بیشتر و رسم ذهنی رفتار درست رابطه در خصوصی پیام بدید یا ادمین اعلام کنه میتونم اینجا توضیح کامل بدم.

3 Likes

و مهم اینکه شاید سردی طبع بعد از زایمان و دپرس شدن تاثیر گذار باشه در رابطه اما مورد شما فقط مربوط به اداره نکردن اصولی رابطتون توسط همسرتونه. شما با چندبار تکرار اصولی رابطه و رسیدن به اوج لذت این حس در شما از بین خواهد رفت مطمئن باشید

سلام عیدتون مبارک:tulip::tulip::tulip:
ممنون ک جواب دادید

1 Likes

سال نو شما هم مبارک
چه دیر سراغ جواب اومدی موضوع مهمیه پس لطفا جدی بگیرید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.