وسایل نوزاد

سلام ابجیا یه سوال من میخوام وسایل نوزاد بگیرم اما توش موندم گهواره چطوری بگیرم ازاین معمولیا یا برقی یا ایناکه تختی هستن وبراسه چهارسالگیشم خوبه؟لوازم مربوط به خودشو همه رو بگیرم؟میشه مهم هاشو بگید تا مثلا سه ماهگی چی نیاز داره لباس هم فقط سایز صفرشو گرفتم نمیدونم تاچند میخواد میشه کسی هم باهاش صمیمی نیستم که از بارداریم خبر داشته باشه بچه هم دختره لطفا راهنماییم کنین

2 Likes

سلام گلم،من چون تخت و کمد دارم میگیرم واسه بجه،ازین گهواره معمولیا میخوام براش بگیرم قیمتشم مناسبه،لباسم صفر گرفتم و یه چنتا یک و دو سه که تو ماه های بالاتر بپوشه

اینم گهواره ای که میگم

چطوریاس راحت هست؟

1 Likes

لباس زیاد نگیر چون زود بزرگ میشه بعد اندازش نمیشه

پس سایز بزرگترش بگیرم بهتره؟ست نوزادیش گرفتم با چند جدا

1 Likes

من هنوز نگرفتم اما یکی از آشناهامون گرفته میگه خوبه راضیه قیمتشم مناسبه حدود ۹۰تومن فک کنم

اخه یکی هس گهواره میلاد قیمتشم 250 اول میخواستم اینو بگیرم حالا دودل شدم میترسم بدرد نخوره

1 Likes

خانوما من گهواره پرسیدم۷۰۰گفتن😐

2 Likes

آره یه ست نوزادی صفر کافیه بنظرم یکی دو دستم مثل زیردکمه ای و یا تاب وشورت میتونی بگیری که میتونی جدا جدا برداری

اره بابابخدا چند روز که گشتم دوملیونی هم دیدم زیاد جالب نیستن بنظرم شلوغ پلوغه

1 Likes

اها نه تاب نگرفتم شلوار و پیرهنه باشه پس اونارو میگیرم

1 Likes

نمیدونم والا هرجور دوس داری من دیگه تخت دارم میگیرم گفتم دیکه هزینه اضافه نشه

من که جاندارم اگ قسمت بشه ایشالا میذارم تخت خودمون وسطمون بخوابه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

گرونترم دارن همور قیمت دارن :neutral_face:

خوماخودمونم هنو تخت نگرفتیمه واسه اون فسقلی بگیریم :sweat_smile:

1 Likes

آخه گهواره چیزیه که تا چند ماه بیشتر استفاده نمیشه

تخت میگیری بعدش؟

1 Likes

ای جان فقط حواستون به بچه باشه شب قل نزنین روش خدانکرده :joy:

راس میگی بنظرمن ایناهزینه اضافین والسلام

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.