وسایل مورد نیاز بیمارستان

عزیزایی که میخواستن برن واسه زایمان چی بردید با خودتون؟ هم لباس واسه خودتون وهم نوزاد.

لطف کنین به ترتیب و کامل بگید تا یادداشت کنم:heart_eyes::heart_eyes::hugs::hugs::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بستگی ب بیمارستان هم داره
بضی بیمارستانا ب نوزاد و مادر لباس میدن
اگر نمیدن که برای خودتون لباس نخی راحتی. خرما . نسکافه . پد بهداشتی . شورت . شونه . شارژر . لیوان . تی بگ. قاشق بشقاب. کمپوت ترحیحا انجیر یا اناناس . لوازم ارایش. شال راحتی و سبک.دمپایی
واسه نی نی پوشک . لباسای سایز صفر . شیشه شیر برای احتیاط . قنداق . کلاه . یه دست لباس و پتو برای مرخص شدن .
همینا تو ذهنم مونده فعلا😆

12 Likes

عزیزم لباس نخی چی باشه دقیقا؟؟ من ی پیرهن کوتاهی گل گلی دارم خیلی راحته زشت نیس اونو ببرم؟ :joy::joy::joy::joy:
نسکافه چی فرقی نمیکنه؟؟! من عاشق کاپوچینو ام 9 ماهه نخوردم :weary:

5 Likes

عزیزم تو شیردهی هم ممنوعیت غذایی هست بخاطر نفخ نگرفتن بچه. کاپوچینو ممکنه مضر باشه

1 Likes

مرسی:tulip::tulip::tulip: حالا به جز لباس و پوشک…بگیه چیزا به درد میخورن؟؟ چون معمولا زایمان طبیعی یک روز بیشتر که نیست

:grinning::grinning::grinning:لوازم ارایش از همه واجبتره

3 Likes

انشالله بسلامتی کی زدن برات ؟؟

1 Likes

وای خدایا کی زایمان منم میرسه خسته شدم دیگ :sob::sob::sob::sob:

2 Likes

عزیزم من بیمارستانم خصوصی بود یعنی هیچییی لازمم نشد. حتی پوشک بچمم میومدن خودشون عوض میکردن، لباسش کثیف شد یکی نو بهش دادن، تو اتاقم هم کمپوت بود هم چایی و… . در کل فقط شارژر یا خرمایی خواستم بعد زایمان بخورم لازمم شد. همین

2 Likes

بستگی به بیمارستانت داره

1 Likes

عزیزم کدوم بیمارستان رفتین شما؟

1 Likes

برای من و خیلی از مامانا ک لازم شدن
در هرصورت احتمالا یک شب و دو روز طول بکشه
انشاالله ب سلامتی زایمان کنی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

دمشون گرم
کدوم بیمارستان بودی تو؟؟؟؟

2 Likes

سلامت باشی جانم،۲۲ بهمن:grin::grin:

2 Likes

ان شاءالله به زودی:yum::yum::wink::wink:

1 Likes

چرا حالا نخوردی من ک میخورم
ایشاا ب سلامتی فارق بشی برامنم دعاکن

1 Likes

چقدر گرفتن این همه امکانات داشتن

1 Likes

بهمن :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

1 Likes

اره:grin::grin:

1 Likes

خیلی مونده ک :thinking::thinking:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.