وزن گیری نوزاد ۱۰ ماه

سلام دخترم ۱۰ماهشه وزنش۷کیلو۷۰۰قدش۷۳ برای وزن گیریش سرلاک خوبه یا حریر بادام بلد نیست غذا بخوره دیر براش شروع کردم معدش ناراحت بود.سرلاک چه طمعی تو وزن گیریش تاثیر داره

1 Likes

سلام آبجی من به بچش فرنی وحریر بادام درست میکرد میداد ،خیلی خوب وزن گرفته بود،حریر بادامو روزانه یه وعده بهش میداد

1 Likes

از سرلاک بهتره

1 Likes

عزیزم وزنش خوبه ولی باید بیشتر از این باشه پسرمنم سه سال و نیمه وزنش ۱۲کیلو و نیمه بردم دکتر شربت راسیپ داد بهش واقعا غذا خوردنش خوب شد ببرش دکتر خودش براش تجویز میکنه

1 Likes

نمیدونم بهتره یا نه،ولی میدونم حریر بادام هم مقویه هم واسه وزنگیریه بچه خیلی خوبه

2 Likes

اره باران جان راست میگن حریره بادام خیلی خوبه عالیه

2 Likes

عزیزم برنج ایرانی بخر براش کته کن با ماست خیلی خوبه

2 Likes

حريره بادام از چند وقتگى ميدن ؟
از چهارماهگى ميشه داد ؟

1 Likes

اره من پسرمو از چهارماهگی کته ماست حریره بادام و فرنی میدادم البته هرطور خودتون صلاح میدونین گلم

1 Likes

بعضیا از همون چهار ماهگی میدن،ولی معمولااز شش ماهگی میدن

2 Likes

چهار ماه بايد پر بشه يا اول چهار هم ميشه ؟

1 Likes

باید چهار ماه پربشه،ولی از شش ماهگی بدی بهش بهتره

2 Likes

شیر مامان تا 6 ماه تنها غذای منه
تا من بشم دو ساله همراه هر غذایی شیرم ادامه داره
دیرررری دیرررینگ دینگ
:neutral_face::neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless:
4 ماه خیلی زوده.نده شادی جان

3 Likes

دیرینگ دیرینگ دیرررینگ دینگ :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:
یادته این تبلیغو باران؟
تلوزیون نشون میداد قبلنا

1 Likes

نه یادم نیست،فکر کنم یه هفت هشت سالی بشه ،تلوزیون نگاه نکردم،آهنگش واسم جالب بود منم ادامه آهنگو زدم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: دیرررررینگ

:joy::joy::joy::joy:
با تچکر از همراهی شما

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy: خواهشمندم

1 Likes

اره نمی دم اگه هم بدم هفته ای یه دونه بادوم حریذشو میدم یکم جون بگیره

من خوندم که بسته به وزن نوزاد داره اینی که میگن غذا از ۶ماهه بدین دلیلش اینکه نوزاد شش ماهه وزنش دوبرابر وزن موقع تولدشه ولی بچه ای که ۴ماهه که وزنش دوبرابر یا حتی بیشتر باشه وضعیتش فرق میکنه

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.