وزن گیری در بارداری

سلام خانمای گل.من هفته ۲۱ هستم ولی احساس میکنم شکم نیاوردم وچاق نشدم .همش نگرانم .میشه یکم راهنمایی کنید چی بخورم ک سالم و برای وزن خوب باشه.ممنون

عزیزم بهداشت که میری بهت گفته وزنت کمه یا خودت میگی؟
اگه بهداشت بهت نگفته باشه لزومی نیست خودتو چاق کنی چیزای مقوی بخور که برای نی نی خوب باشه به فکر تپل بودن نباش😊

سلام عزیزم فکر نکنم به وزن گیری مرتبط باشه، به نظرم شکم وراثتیه بیشتر، من خودم هفته ۵ هستم اما شکمم کاملا از هر لباسی میپوشم مشخص میشه ، شما هر چیزی مقویه بخور، به اندازه شکمت فکر نکن عزیزم

1 Likes

من چون خودم خیلی همیشه شکمم صاف بوده ، الان زود مشخص میکنه

منم هفته ی 13م نمیدونم چرا وزنم اضافه نمیشه بهداشتم رفتم گف کم اضافه کردی کلا با قبل بارداری 2 کیلو فرق کردم خیلیم ویارم شدید نیس نمیدونم از کی باید شروع بشه وزن گیریم.

1 Likes

من تا هفته ۱۷ بارداری،۵کیلو وزن کم کردم.وزن ابتدای بارداری ۶۵ بود و من تا ۶۰ رسیدم.الان که هفته ۳۴ هستم وزنم ۶۶ شده.نگران اضافه وزن نباشید ،مواد غذایی مقوی بخورید.

4 Likes

دوستان این هرم غذایی هست که تو کلاس بارداری خیلی روش تاکیید شد که طبق این روزانه عمل کنیم.
تا دچار اضافه وزن یا کمبود وزن نشیم.
کم کردن وزن تا 4 ماه اشکالی نداره گاها مادرها تو ماه های پایین وزن هم از دست میدن به خاطر ویار.
ولی خب از وقتی که ویار خوب شد باید مادر تغذیه مناسب داشته باشه که جنین دچار مشکل نشه

3 Likes

تو این هرم سبزیجات خام هر یک لیوان یک سهم حساب میشه سبزیجات پخته هر نصف لیوان یه سهم.
حبوبات پخته هر یه لیوان یک سهم
حبوبات خام هر نصف لیوان یک سهم.

2 Likes

ماه نهم ماه وزن گیری جنینه
انشاالله موارد رو رعایت کنین و وزن نی نی خوب باشه

2 Likes

از الان فكرتون رو درگير بزرگي شكم نكنين برسين تو ماه نه همچين خودش بالا مياد و كش ميكشه كه تعجب ميكنين از بزرگيش
ترك هم تو ماه نه خيلي بيشتر ميشه مخصوصا هفته هاي اخر

1 Likes

الان داشتن لایو یه خانم دکتر رو میدیدم که گفتن وزن تقریبی جنین توی ۱۸هفته حدودا ۲۳۰گرم هست این مقدار توی ۲۲هفته به ۵۰۰گرم میرسه از هفته ۲۲تا ۲۸هر هفته ۱۰۰گرم اضافه میشه بعنی توی ۲۸هفته ۱۱۰۰گرم
از هفته ی ۲۸تا ۴۰ هر هفته ۲۰۰گرم اضافه میشه

3 Likes

منم هفته ۲۳ هستم و هنوز چاق نشدم فقط یکم شکمم اومده جلو همه بهم میگن که بچه ت حتما خیلی ریزه .ولی دکترم میگه همه چی خوبه و وزن گیریت هم عالیه .ماه های آخر دیگه وزن خوب اضاف میکنیم نترس

ممنون دوستان.فعلا ک ترکی ایجاد نشده ایشاله هم‌ترک دار نشم😶

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.