وزن گیری جنین در ماه هشتم

سونوي ماه هشتم …

س خانم حکيمي وخواهراي عزيز…امروز رفتم بهداشت گفتن بايد سونو بدم.اونم برا وزن گيري،گفتم دوماه باردار ک بودم سونودادم…ماه پنجم و هفتم هم همينطور.گفتن اين سونو برا وزن گيريه…حالاموندم نميدونم برم يا ن،؟بنظرتون ضروريه؟ چون گفتن سونو برا وزن گيري هستش،،ميترسم برا بچم ضررداشته باشه.چون س بار رفتم سونو اينم روش

اولین سونو چن هفتگی رفتی گلم؟

سلام عزیزم
بله باید انجام بدید

اولين سونو 9/18,شش هفته و دوروز بوده عزيزم

ممنونم عزيزم،،فقط نگرانم چون شنيدم سونوضررداره

1 Likes

خواهش می کنم
زیادش ضرر داره اما شما به اندازه ای که لازمه باید انجام بدید

ممنونم…قراره ديگه دوشنبه برم برا سونو.چون توشهرمون فقط دوشنبه ها هست و پنج شنبه

1 Likes

شش هفته ك رفتين قلبش تشكيل شده بود عزيزدلم؟؟؟؟

6 هفته ودوروز بله

اون سونو های سه بعدی و… ایناس ک خیلی ضرر داره سونو معمولی در حد نیازش ضرر نداره. حتما این سونو رو برید چون وزن جنین خیلی مهمه پشت گوش ننداز

الان شما 5 هفتتونه درسته؟

ن حتما ميرم عزيزم

1 Likes

5 هفتتونه زينب خانم؟

بله عزيزم پنج هفته و يروز

7 هفتتون ک شد بريد سونو.انشاالله شادبرگردين خونه

باشه گلم

سلام خانم حکیمی من ۱۲روز از پریودم میگذاره البته موعد پریودم لکه های غلیظ قهوه ای داشتم ولی خیلی کمتر از پریودیم بود مغذرت میخوام ولی تو اون سه روز دو پدو کثیف نکرد،رفتم سونو امروز ضخامت اندومتر ۸ بود بنظرشما میشه باردار باشم؟دکتر سونوگرافی گفت باردارم باشی نشون نمیده فعلا باید بری ازمایش خون البته علائم بارداری هم دارم ضعف پهلو درد،ضعف،گرگرفتگی،سوزن سوزن شدن دور ناف،

سلام عزیزم
بله باید حتما آزمایش خون بدید
این علائم مختص بارداری نیست عزیزم می تونه دلایل دیگه ای داشته باشه

امروز بیبی چک زدم منفی بودبنظر شما اگه کسی باردار باشه تو ماه بعدی ترشحات تخمک گذاری داره؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.