وزن کم کودک در شش ماهگی

سلام به همه.چیکارکنم شیرم زیاد بشه،پسرم 6ماه 23روزشه بردمش دکتر گفت ک وزنش کمه6950 وشیرت واسش کمه .تورو خدا راهنمایی کنید اصلا دوست ندارم بهش شیر خشک بدم.ممنون میشم

سلام بیشتر مایعات وابگوشت بخور از عطاری ها هم یه سوال بپرس شایددارو گیاهی بهت داد. بعدشم دیگه بچت شش ماهشه دیگه میتونی غذای کمکی بهش بده

خرماوماهی وانجیرخیلی بخـور

ممنون.آخه دکتر گفت ک تا1 سالگی با شیر وزن میگیره واسه همین میگم.

عزیز رازیانه افزایش دهنده شیر هست با نبات اسیاب بکن روزی یه قاشق تا دو قاشق چای خوری بخورید مثلا صبح و شب من برای خواهر شوهرم گرفتم مصرف کرد خوب بود براش

1 Likes

مصرف مایعات.
ارامش روحی و روانی.
تغذیه مناسب.
خواب کافی.

1 Likes

سلام شما الان دیگه باید بهش غذای،کمکی هم بدید .نهایتش اینه اگر از شیرخودت سیر نشد بهش غذا بده.اسم شیر خشکم دیگه نیار مایعات زیاد بخور،سیرابی خیلی،شیر رو زیاد میکنه و برنج هم شیر رو کم میکنه

واقعاراس میگه،زن برادرمم اینجوره شیرش کم بودولی غذابهش میدادهمه چی میدادوعده هاش هم زیادبودولی بچه خیلی وزنش کمه

رازیانه خیلی تاثیر داره.قرص شیر افزا هم از دارو خانه بگیر اونم توش رازیانه هست.

1 Likes

توی دوران شیردهی من رازیانه پودر کرده بودم برای مشکل معده ام، بعد از هر وعده 1ق مرباخوری میخوردم، بعد چند روز شیرم خیلی زیاد شد،
قطره شیرافزا هم میخوردم.
ولی الان که 6ماهشه میتونید غذای کمکی رو شروع کنید، فرنی، حریره بادام، شیربرنج اینا خیلی مقوی ان و برای وزن گیری بی تاثیر نیستن.
توی سایتا خونده بودم بعضیا خامه میریزن توی غذای بچه که تپل بشه.

کله پاچه و چیزای سهار باعث شیر زیاد میشه و شیرینی جاتم همینطور

سلام عزیزم من تجربه خودمو بگم اب وشیر شیرروزیاد کرد برای من رازیانه خوبه امابیشترراجع بهش تحقیق کن چون من شنیدم هورمون هارو تحت تاثیرقرارمیده…هورمونای بچت چون داره از شیرت تغذیه میکنه…غذای کمکی اتفاقااگه مقوی باشه خیلی تاثیرداره مخصوصا کره وماهیچه گوسفند وران مرغ

رازیونه رو مثل چایی دم کن بخور عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.