وزن در بارداری

سلام دوستای گلم میشه بگید چند هفته هستید و چقد وزن اضافه کردین من از اول بارداری که الان سی و یک هفته هستم پنج کیلو اضافه کردم /: ولی دکترم گفت خوبه کم نیست

دوستان لطفن بگین برام مهمه :neutral_face:

سلام من شش هفته هستم ۸۳ بودم ولی الان نمیدونم چون وضعیت غذام بهم خورد وزن کم کردم بجایی اضافه کنم :joy::persevere:

اشکال نداره اولاش وزن کم میکنی انشالله بعد اضافه میشه :blush:

ابجی جلوتر ی که بدونم باردار م ماشالله اون قدر زیاد میخوردم که هم بهم میگن با نسبت مثل گاو میخوره ولی الان دوهفته است که غذا و شیرینی اینا بدم میاد

احتمالن نی نی ت پسره برای منم اینجوری بود

جدی خدا از دهنت بشنو ابجی ان شاالله هرچی باشه سالم سلامت باشه خوب از خودت بگو همین جوری بودی

فقط میل ام رو ترشی لواشک اینا ست

1 Likes

اره عزیزم کلن بد غذا شده بودم از شیرین و شیرینی که نگو بعدن کم کم بهتر خودشم غذا خوردنمو میگم ولی الانم از شیرینی خوشم نمیاد زیاد راستی قبله بارداری صورتم پر بود ولی به نسب لاغر شد تو بارداریم میگن اینم علامت پسر ننیدونم حالا برلی من بود /:

همینه من شورم دوست داشتم

درست خیره ان شاالله الان نی نی تون گل پسر ابجی

اره عزیزم پسره :blush::blush:

هه هه من هنوز وزن اضافه نکردم از اول بارداری ۱۵ کیلو کم کردم تازه یه ماهه که وزنم ثابت مونده. الان ۲۵ هفته ام

خب دکترت چی میگه ؟؟

اخه بچم رشد طبیعی خودشو داره طی میکنه و وزن میگیره. دکترم چیزی نگفت

اها حالا چن کیلو هستی عزیزم ؟؟

الان باید ۶۰ یا ۶۱ کیلو باشم

قبل از بارداری ۷۵ کیلو بودم

ای بابا خخخ شکمت گنده شده ؟؟

الان بچم ۷۶۸ گرمه
آره بزرگ شده
قبل بارداری شکم داشتم که باردار شدم کاملا شکمم آب شد. الان دوباره شکمم اومده جلو اما نسبت به بقیه هم دوره ای هام شکمم کوچیکتره احساس میکنم. اما دکترم اندازه شکممو گرفت گفت خوبه جای نگرانی نیس

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.