وزن جنین چقد باید باشه

سلام خانما من ۳۸ هفته و دو روزم وزن جنین ۳۰۷۵ هست مامای همراه که گرفتم قلب بچه رو گوش کرد گفت کوچیکه نگرانم،آیا واقعا وزنش کمه؟؟؟؟؟؟؟

3 Likes

میتونه یه کم بیشتر باشه
اکثر بچه ها ولی همین ۳ تا ۳ و نیم کیلو بدنیا میان توی ایران
خب هنوز فرصت داری، گوشت بره کبابی، تخم مرغ و کره، حبوبات این چیزا بخور تا دنیا بیاد میتونه روزی ۳۰ گرم وزن بگیره

1 Likes

خوبه عزیزم بستنی و دلستر بچه رو چاق میکنه

1 Likes

توی اینترنت و سایت ها که میبینم نرمال هست ولی یکم نگرانم،چون من زایمان طبیعی هستم میترسم وزنش زیاد شه زایمانش برام سخت شه

1 Likes

آخه ممکنه سونو خطا بده وزنش زیر ۳ کیلو باشه، تو تغذیتو بهتر کن تا دنیا بیاد دویست سیصد گرم وزن میگیره واسه زایمانم سخت نمیشه نترس

نه گلم ماشالله خیلیم عالیه :heart_eyes::heart_eyes:تو این ۲ هفته هم یه ۲۰۰ گرم میره بالا

2 Likes

وزن بچه ات عالیه عزیزم طبیعی هم هستی ۳کیلو عالیه برا زایمان ان‌شاالله راحت و سلامت بیاد تو بغلت

1 Likes

سونو همیشه خطا داره
باور کن بچه های ۱ونیم کیلویی هم بزرگ میشن

سونو دویست گرم کمتر میگه در واقع الان ۳۲۷۵ هست

ایشاله

1 Likes

ایشاله ممنونم

1 Likes

گاهیم بیشتر میگه خب

من 36هفته رفتم و گفت 2500وزنشه،دکترم گفت کمه، اتفاقا دو روز بعد زایمان کرد و 2600بود
اصلا نگران نباش بجه ک به دنیا میاد بالای 2500خوبه

2 Likes

نه عزیزم نرماله نگران نباشین تا زمان زایمان پروتئین و اگه دیابت ندارین بستنی بخورین

1 Likes

فدات مرسی،فالوده بستنی زیاد میخورم یه روز درمیون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.