ورم شکم از چی میتونه باشه؟

سلام خواهرای گلم من یک هفته ست شکمم ورم داره. باد کرده نفخ نه هاااااا ورم. شکمم بزرگ شده نمیدونم بخاطر چیه. نزدیک سه هفته ست متفورمین خارجی میخورم. مبتونه از اون باشه یا ربطی نداره
@hakimi

سلام عزیزم
اگر فکر می کنید این ورم نفخ نیست بهتره به پزشک مراجعه کنید

عوارض متفورمین: هیپوگلیسمی، بی اشتهایی، تهوع، استفراغ، نفخ، تولید گاز بیش از حد در روده‌ها و اسهال، خستگی، دردهای عضلانی، تنگی نفس، خواب آلودگی، یا معده درد.

یاخدا
نخوریم سنگین تریم ک :eyes:

1 Likes

این یعنی چی عزیزدلم

حالت تهوع و بی اشتها شدم. شکمم خیلی ورمش زیاده

اسما جون واسه چی متفورمین میخوری براچی دکار بت داد

عزیزم گفتم تو اقدامم گفت متفورمین هم بخوری بهتره وگرنه سونو و… شکر خدا هیچ مشکلی ندارم.

اگه فولیکولات خوبه چند تا کولیکول داری بنظرم من نخور اصلا منم همچیم خوب بود ولی برام نوشت وقتی به خواهر سوهرم گفتم کلی دعوام کرد چرا گرفتی این مال کسایی که فولیکول ندارن تو که چند تا داری نیاز نیس بخوری
اینارو بخوری تعداد زیادی فولیکول داشته باشی بعد همه با هم باور باشن بچه چند قلو میشه

من هر دفعه که میرفتم برا سونو میگفت فولیکول داری
ولی پیش یکی دیگه ام میرفتم که متفورمینا برام نوشت
ی دوره بیشتر نخوردم سونو که دادم گفت که تعداد زیادی فولیکول داری اصلا دکترم تعجب کرد

اره ابجی اتفاقا سایزاشونم خوب بود. اما چون دید خیلی دوست دارم زودتر باردار شم گفت بخور. حتی گفته میخوایی زودتر باردارشی کلومفین هم روز پنج پریودیت بخور. که هنوز موعد پریودم نشده

منم خود دکتر برام کلومفین نوشت

استفاده کردی

نه هنوز هفته دیگه موعودم اگه بشم باید بخورم
قصد دخالت ندارما ولی ب دکترت بگو که متفورمینا قطع کنی اخه ی سری عوارض داره خوب نیس تو هم بچه کوچیک داری

اگر واقعا مشکلی نداری کلومیفن مصرف نکن
باعث کیست سازی توی بدنت میشه و دردسر داره برات
من چون تنبلی تخمدان داشتم میخواست تحریک تخمدان بیشتری داشته باشم و همون دفعه اول بهم کلومیفن داد که حامله شدم
اما توروخدا اگر مشکل نداری نخور
شما نازا و مشکل دار نیستی
به هیچ عنوان دکتر زنان حق تجویز متفورمین نداره که متاسفانه همشون تجویز میکنن
من یه دوره چاق شده بودم بهم متفورمین داد اما رووم اثری نداشت
الانم دکتر غدد گفته متفورمین بخورم بخاطر قند لب مرزم
خوردن متفورمین الکی روی کلیه هات اثر خیلی خیلی بدی داره

1 Likes

نمیدونم چکار کنم توکلم بخداست. . اینجا هم دکتر بدرد بخوری نداره باید صبر کنم برم تهران پیش دکتر خودم

اره فکر کنم
پس اون قرص رو قطع کن که خدایی نکرده مشکل نخوری
ان شالله زودتر بیای تهران و بری پیش دکترت

1 Likes

اره منم همینو میگم
ولی محیا جون من تنبلی تخمدان ندارم فقط یکم سایز فولیکولام کوچیکه پس چرا برا منم کلومفین داده :thinking:

اسمان جان چرا تو اسمتون z رو ننوشتین.ابوالفضل.
فک کنم جا افتاده
یا من اشتباه میکنم
خلاصه این که هر روز ذهنم درگیره وقتی میبینم :joy::laughing:

2 Likes

برای تحریک کردن اونا حتما

هیپوگلایسمی (HYPOGLYCEMIA) یا کاهش قند خون مهم ترین مشكلی است كه در دیابت بوجود می‌آید و اغلب در اثر درمان با انسولین رخ می‌دهد.

هیپوگلیسمی عبارتست از قند خون زیر 80 میلی گرم در دسی لیتر یا قند خون زیر 90 میلی گرم در دسی لیتر همراه با علائم مربوط به آن.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.