ورم بینی در بارداری

خانوما سلام بنظرتون راهی هست ورم بینی رو توی بارداری خوابوند؟ ما ی مراسم نزدیک داریم دماغم خیلی عوض شده

1 Likes

واااای
کاش دماغ منم ورم میکرد :neutral_face:

نینیت پسریه:joy::joy::joy:

ای رواعصابه این مشکل دماغ من همینجوری به اندازه کافی بزرگ هست شبیه خرطوم فیله تواین بارداری شبیه همون خرطومه اماانگار یکی باچماق زده هم باد کرده هم قرمزه مثل افتاب سوختگی شده:joy::joy::grin::lying_face::lying_face::lying_face:

:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::thinking::thinking::thinking:چرا

من تاحالا تغییرنکرده بود اللن وارد ماع هفتم شدم خیلی صورتم تپل شده و دماغمم واقعا ورم کرده زشت نشده ولی دوس ندارم واقعا واس عزوسی

خب منظورم اینه کاش منم هم حامله بودم

بچت پسره؟؟؟/

اهاایشالا که میشی عزیزم

ان شاءالله :blush:

منم فك ميكردم بچم پسره دماقم باد داشت كلي هم ويار و نشونه ني ني پسر داشتم ولي دختره☹️ هي ميخوندم نشانه هايي كه شما از بارداري پسر ميگفتين ذوق ميكردم كه همه رو دارم

منم دماغم ورم بود من کلا ورم بودم و چاق موقع بارداری لباس تنم نمیرفت حتی حمومم میرفتم از بس سنگین بودم صندلی میبردم روصندلی مینشستم

دختر دارين؟

بله پنج ماهشه

خدا حفظش كنه

قبل بارداری 52بودم رسیدم به 84

ان شالله … شما باردادی

بله ٢٣ هفته

بسلامتی قدرحاملگی رو بدون زود میگذره سعی کن خیلی اروم باشی اخه بعدش بچت عصبی نشه خوب بخاب چون الان من خواب گیرم نمیاد

2 Likes

معمولا ورم بینی مال دختر هس

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.