ورزش هاي دوران بارداري

سلام من هفته٣١بارداري هستم الان از ورزش هاي دوران بارداري اطلاع پيدا كردم!دوست دارم طبيعي زايمان كنم به نظر شما الان ميتونم توي اين كلاس ها شركت كنم و كجا بايد برم براي اين كلاس ها؟؟؟

سلام بله میتونین برین
بیمارستانی که قراره زایمان کنین زنگ بزنین بپرسین معمولا کلاس آمادگی زایمان دارن.
بیمارستانا خانه بهداشتا…

1 Likes

من قم هستم واي براي زايمان ميخوام برم بيمارستان اقبال تهران
به چندتا خانه بهداشت مراجعه كردم نداشتند!!!

از دکترتون راهنمایی بگیرین.
مراکز مامایی هم دارن.
یا اینکه تو اینترنت سرچ کنید

تشكر فراوان

خواهش میکنم
انشاالله یه مرکز خوب پیدا کنید.
موفق باشید

انشالله
يك سوال ديگه داشتم من ديروز سونوگرافي داشتم گفتند جنين درست هست و مايع آمنيوتيك بيش از حدنرمال است اين خطر داره؟؟؟

شرمنده در این مورد اطلاعی ندارم.دوستان با تجربه کمکتون میکنن.
نی نی تون چیه؟؟

دختر هست

خدا حفظش کنه :heart_eyes:
انشاالله به سلامتی بدنیا بیاد

مرسي ايشالله

ماهی رو هرموقع از اب بگیری تازه ست عزیزم. برو دنبال هدفت انشالله موفق میشی. انشالله زایمان راحتی داشته باشی.

اره ميتونى منم تازه اسم نوشتم كه برم
هشت جلسه هست

تشكر:heart_eyes::heart_eyes:

٨جلسه چند ساعته؟؟؟

يك ساعت تا يك ساعتو نيم عزيزم
نيم ساعت تئوري نيم ساعت ورزش و يوگا

بيمارستان هست يا خصوصي؟؟؟

بيمارستان ك ميخاي بري واسه زايمان داره
بعضي جاها هم ندارن من زنگ زدم پرسيدم
چند دي زايمانته ؟

دولتي رو نشنيدم داشته باشه

سلام عزیزم. ان شاء الله بسلامتی زایمان کنی. لازم نیست که حتما برای کلاس بارداری تهران بری. بیمارستانی که ب خودت نزدیکه برو. آخرش یه کارت میدن که تو کلاسا شرکت کردی.
خیلی به زایمان کمک میکنه.
همونطور که دوستمون عرض کرد یک ساعت و نیم هست. از اندام تناسلی زن و مرد شروع میشه تا تشکیل جنین و روند رشدش و مراحل زایمان و…
از همه بهتر نیم ساعت عملیش هستش که ریلکس کردن و چند تمرین برای تسهیل زایمان و شروع درده.
سعی کن تو خونه کم کم انجام بدی و ب خودت فشار نیاری.
درمورد مایع هم که پرسیدی اگه اشتباه نکنم تو سونو منم دکتر بهم گفته بود که یکم زیاده که خودشم گفت مهم نیست.
دکترمم گفت چیزی نیست که ب خودت استرس بدی.
بچه منم دختر بود.
موفق باشی
مراقب خودت و نینی باش.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.