وای واقعیت دارههههه نه من میترسم

عزیرم تو بعد سقط و زایمان چرا غسل میکنی ؟؟؟بعد رابطه چرا غسل میکنی‌؟؟ برو درموردش تحقیق کن بهتر متوجه میشی شاید من اطلاع کافی نداشته باشم ک بتونم راهنمایید کنم

من چرا اسمو نگاه نکردم :expressionless:
@u687799 نسیم من هیچ کدوم از حرفام ب شخص تو نبودا آجی اصن شاتو نگا نکردم اسم داره یا نه فقط حرفو خوندم
الان پیامارو خوندم فهمیدم تو گفتی
خلاصه ک شرمنده
ب خودت نگیر حرفامو :heart::heart:

1 Likes

هیچ زنی ناپاک نیست نه بعد از سقط نه زایمان …

اشکالی نداره من ناراحت نشدم ک الان همه فهمیدن ک من چی گفتم من قصدم راهنمایی بود ک تنها نباش بعدش اومدم داستان خودمو تعریف کردم ک نباید میگفتم ولی خیلی ها اومدید گفتید ک خرافاته اما جن ک دیگه خرافات نیست

1 Likes

نه عزیزم‌من ناراحت نشدم از حرف کسی چیزایی ک میدونستم و گفتم

1 Likes

من اصلا به اسم نگاه نکردم.به نظرم بهتر بود اسم رو برمیداشتن

عزیزم یه سقطه تو کشورای خارجی روزی هزارتا بچه میندازن عین پریودی ککشون هم نمی گزه
قتل عام ک نمیخوای کنی
یه تیکه لخته خونه
چقددددر سخت میگیری
جن کجاست
رخت عزا چرا بستی ب اسمت:unamused:

1 Likes

چون منم عین خودتم زمانی ک سقط کردم خوابای خیلیی بدی میدیدم با اینکه تنها نبودم …

1 Likes

زن ها بعد از زایمان مقداری زیادی خون از دست میدن،وضعیت هورمونی و قند خون و …همه بهم میریزه.برای همین به اصطلاح میگن که زن هارو تنها نداریم چون در قدیم زن ها خونریزی داخلی و رحمی میکردن و کسی متوجه نمیشد.حتی در مورد نوزادان هم که به اصطلاح در منطقه ما میگن آل می‌بره به این دلیل که مرگ های ناگهانی در نوزادان اگر درست ازشون مراقبت نشه ،زیاده،نوزاد اگر به شکم خوابونده بشه ،خفه میشه،یا وقتی شیر در حالت خوابیده بهش بدین،ممکنه خفه بشه

1 Likes

ناپاک نمیدونم از چ لحاظی بگم منظورم این نیست ک زن کثیف و نجسه توهین نیست اتفاقا بعد زایمان و سقط ب دلیل فشار ک ب زن میاد تمام گناهانش پاک میشه و مثل ی نوزاده

1 Likes

متوجه شدم چی گفتی عزیزم.ولی نترس،چون دلیل دیدن این چیزها خستگی روحی و جسمی و بهم خوردن تنظیم بدنت بوده.

درسته بخاطر خستگی زیاد و فشاری ک ب زن میاد هرچیزی ممکنه پیش بیاد تو این دوران حاضر میگن بخاطر خونریزی زیاده‌ک زن توهم میزنه ولی باید پیشگیری کرد از هرچی

1 Likes

اصلا به این چیزا فکر نکن . اینا همش زاییده افکار آدماست . بری تو فکر صد درصد یه چیزایی میبینی . خیلی از ماها سقط کردیم و همچین چیزی واسه هیچکدوممون پیش نیومده . واسه یه نفر پیش اومده که مطمئنا از افکارش بوده نه از ماوراء

1 Likes

من وجود جنو قبول دارم ولی خودم تا حالا باهاش مواجه نشدم پس نمیتونم در مورد تجربه شما نظری بدم
قدیما میگفتن زن زائو رو تنها نذارین آل میبردش حالا آل اسم یه جن بوده که خب نه میشه گفت خرافاته نه میشه گفت برا همه صدق میکنه
خب برا بعضیا اتفاق میفته برا بعضیام نه نمیشه همه چیزو از بیخ و بن رد کرد یا برا هرچیزی که میشنویم بترسیم که نکنه برا ماهم اتفاق بیفته
کلن فاز دوستمونو درک نمیکنم که همیشه برا همه چیز سریع استرس و نگرانی میاد سراغش

1 Likes

یک خانومی بود که سزارین شده بود ،چاق بود،خودش رضایت شخصی داد از بیمارستان رفت ،بعد آزمایشش که اومد هموگلوبین ۷ داشت یعنی خونریزی کرده بود.زنگ زدن برش گردوندن.حالا این اتفاق ها در مورد زایمان طبیعی هم ممکنه بیفته.برای همین باید واقعا مراقب بود

1 Likes

بله عزیزم تو قران هم هست من انکارش نمیکنم واین اتفاق برای اولین بار تو عمرم افتادو توهم و خواب نبودم اصرار هم نمیکنم ک کسی قبول کنه حرفمو برای من پیش اومده و ترسی هم نداره با اینکه خ خودم ترسوم

1 Likes

بله عزیزم باید تمام جوانب سنجید و مثل من بی گدار ب اب نزنن ک اتفاق اینطور پیش نیاد برای کسی

1 Likes

احتمالا شما سقط بدی داشتید

اتفاقا سر سقطم فقط ۳ ساعت اذیت بودمممم چون قبلش پیادروی کردم زعفرون خورده بودم جفت و جنین تو شکم رها شده بودن فقط چون رحم بسته بود زمان میبرد ک سقط انجام بشه با طناب زدن پیاده روی بالا و پایین کردن پله از ساعت ۹تا ۱۱ سقط کامل انجام شد تو ۹ هفته و بعدش کمتر ازپریودی خونریزی داشتم ولی تخمدانم بی نهایت درد داشتن

1 Likes

سقط در هر صورت پروسه خطرناکیه. واقعا خانوم های که سقط میکنن آسیب میخورن چه روحی‌ چه جسمی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.