وای واقعیت دارههههه نه من میترسم

نه …

1 Likes

خداکنه …

1 Likes

الهی :pleading_face::broken_heart:منم شنیدم که نباید تا ۴۰ روز تنها باشی …ولی قرآن بخون انشالله میگذره

1 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

بشین یکم قرآن بخون عزیزم
بعد اگه کتاب داری کتاب بخون یکم با گوشی خودتو سرگرم کن تا شوهرت بیاد به این حرفام گوش نکن عزیزم

2 Likes

من ۳تا شکم زاییدم برا ۳تاشونم تنها بودم شبا چیشد اومدن بچه هامو بردن یا خودمو خفه کردن؟:rofl:

3 Likes

اینم از کسی که سه تا بچه به دنیا اورده
:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 Likes

باشه …

1 Likes

خرافات

2 Likes

عزیزم منم تنهام دوتا زایمانم کردم ولش کن بابا یه قرآن کنارت باشه بهتره اصلا فکر نکن اون خانوم هم اصلا نباید میگفت این حرفارو

2 Likes

کاش خرافات باشه

1 Likes

قربونت با این چیزا چرا خودتو عذاب میدی اخه مگه همچین چیزی میشه اینا برای بار هزارم خرافاته مال وقتایی که مدرسه نبود مردم سواد نداشتن
اگه دلتم خیلی گرفت بیا اینجا حرف بزن

2 Likes

اون از بس فکر کرده راستی دیدی آدم خواب میبینه انگار تو واقیعته اونم خواب دیده

1 Likes

فدات بشم

1 Likes

خدا نکنه گلم :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

نه بابا این حرفا چیه.قرآن کنارت باشه هیچی نیست

1 Likes

من آدم ترسوام منم ترسوندین:persevere::persevere::persevere:

1 Likes

عزیزم نگفتم ک بترسی قران بالاسرت باشه و شبا تنها نمون چیزی نیست نترس من بعد اینکه جله بری کردم دیگه نمیترسم الان بیشتر اوقات تنهام نه تنها زنی ک سقط کرده بعد زن تازه زایمان کرده هم نه باید تنها بمونه نترس عزیزم

2 Likes

منکه نداشتم واله. سه ماه هم درگیر بقایا بودم

1 Likes

عزیزم کاری ب عقیده بعضیا تون ندارم ک میگید خرافاته یا نه ولی برای من پیش اومده و بهتر تا چندروز تنها نمونید ولی نترس چیزی نیست اگه شبا شوهرت خونه ست خو دیگه مشکلی نداره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.