واکنش پدر و مادرها ...

واکنش پدرو مادرها به پ و ر ن دیدن بچه ها

5 Likes

:neutral_face::expressionless::no_mouth::roll_eyes:

1 Likes

سلام
واقعا خیلی خوبه که مادر با دختر
و پدر با پسرش،صمیمی باشه،و مسائل جنسی و خطراتش،تو سن و زمان مناسب به فرزندانشون آموزش بدن

2 Likes

خیلی خوب بود .ممنون
واقعا باعث تلنگر میشه …امیدوارم هممون پدرومادرهایی باشیم که بابچه هامون دوست باشیم و بچه هامونم به راه راست ودرست خدا هدایتشون کنه

3 Likes

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

آن شالله:heart::heart:

1 Likes

متاسفانه اموزش های اشتباه هم تو خانواده هم تو جامعه ما باعث میشه فاصله بین والدین با فرزنداشون بشه ولی من همیشه کنار دخترم خواهم بود و مثل دوست باهاش رفتارخواهم کرد

3 Likes

نمیدونن که بدبختا فیلماش لعنتی معتاد کنندست

2 Likes

چه گپ خوبی
ممنونم عزیزم :rose: :pray:

2 Likes

دلم به حال پدرو مادرا سوخت
چقدر به بچه هاشون اعتماد دارن
چقدر حالشون بد شد

2 Likes

بیشتر باید دل تون برای بچه ها بسوزه که بدون هیچ آموزشی ممکنه بیان تو اجتماع و آسیب ببینن

4 Likes

اون که بله
من از زاویه اعتماد به قضیه نگاه کردم

2 Likes

این اعتماد هم انتظار بی خودیه که والدین دارن عزیزم
وقتی روشون نمیشه با بچه در این مورد صحبت کنن نباید انتظار داشته باشن بچه ای که خیلی کنجکاوه و همه چیز در اختیارشه برای دونستن، نره ببینه
به نظر من این سوءاستفاده از اعتماد والدین نیست.
حالا نمی دونم خودم چه قدر می تونم درست رفتار کنم اما انشالا بتونم توی این امر موفق باشم

3 Likes

حرفای شما کاملا درسته و اتفاقا راهنمایی خوبی برای من شد
حتما راهکار های خودتونو در این باره در آینده بنویسین تا بتونیم استفاده کنیم
خیلی خوشحال شدم که راجب نظری که دادم روشنم کردین:smiling_face_with_three_hearts::purple_heart:

2 Likes

خواهش می کنم عزیزم
من فقط نظرمو گفتم شاید کاملا درست هم نباشه :sweat_smile:
البته حرف شما متینه که بچه ها نباید از اعتماد والدین سوءاستفاده کنن، منم حرفم این بود که اول باید والدین درست رفتار کنن تا انشالا بچه ها هم راه درست رو یاد بگیرن و توش قدم بردارن
حتما اگر مطلبی در این مورد دیدم به اشتراک می ذارم تا همه مون استفاده کنیم :smiling_face_with_three_hearts: :rose:

2 Likes

ولی خوداییش منم دلم واسه پدر مادرها می سوزه که یاد نگرفتن چه طور باید بچه ها رو تربیت کنن
نمونه ش والدین خودم. درسته همه خوبی ها رو برای ما می خوان اما نمی دونن از چه راهی باید ما رو به سمت خوبی ها سوق بدن

2 Likes

نه اتفاقا نظر شمام درسته
والدین اول باید راه درست رو نشون بدن و کاملا بدون خجالت در این باره حرف بزنن و اگه بچه دوباره به راه بد کشیده شد ناراحت بشن که از اعتمادمون سو استفاده کرد
خیلی خوب میشه که اینارو هم به پدرو مادرا آموزش بدن تا با بهترین روش با بچه هاشون رفتار کنن
خیلی ممنون:kissing_heart::purple_heart:خوشحال میشم از الان بدونم چجوری و چه رفتاری باید با بچم داشته باشم

3 Likes

بله مثلا نمونش شاید به این موضوع ربطی نداشته باشه ولی تو یه فیلمی که اسمش هیس دخترها فریاد نمیزنند یه مرد دختر بچه ای رو به قسط تجاوز اذیت میکرد دختربچه هرچقدر خواست به مامانش بگه مامانش گفت هیس بیخیال راجب این چیزا حرف نزنو… نذاشت بچش حرفی بزنه

3 Likes

من دارم وویس های دکتر هولاکویی رو گوش میدم الان فعلا زمان نوزادی رو گوش دادم
میشه کتاب های مختلف رو خوند با مشاور کودک صحبت کرد توی همین مامی گپ میشه نظر دوستان رو شنید
مطمئنا تجربه های ارزشمندی دارن مامان های اینجا

3 Likes

شاید تو فکرش این بود که دخترم سنش کمه نباید این چیزا رو بدونه ولی به جای اینا اگه به حرفاش گوش میکرد و کمکش میکرد دختره هم ترسش میرفتو خیالش راحتتر میشد

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.