واکسن کرونا بزنیم یا نه؟؟؟؟

من فقط استرا میخام بزنم
همه اشناهامون هم همینو زدن خداراشکر چیزی نشده

6 Likes

عزیزم انتخاب با شماست
ولی گفتن برای اقایون تو هرسنی مانعی نداره ولی خانمای بالای ۵۰سال بهتره ک نزنن چون عوارض داره براشون

4 Likes

من توانتخاب موندم نمیدونم کدومش بهتر

آسترازنکا؟یا سینوفارم؟

3 Likes

من فردا میخوام برم برای واکسن
تو هر زمینه ای همیشه مخالف و موافق درکنار هم هستن
حتی توی اروپا و امریکا هم برای نزدن واکسن فایزر، ک بهترین واکسن شناخته شده تظاهرات میکردن و میکنن.
چندسالی هست ک تو همین ایران، خیلی از افراد هستن ک میگن کلا واکسیناسیون نباید انجام بشه برای بچه ها و بچه هاشون رو هم از بدو تولد برای تزریق واکسن ها نمیبرن
اونا با واکسن هایی ک سالیان سال هست جواب داده برای فرزندان ما و عوارضی نداشتن مقاومت میکننچه برسه به واکسن کرونا ک تو این شرایط بحرانی تهیه و توزیع شده.
تازه بعضیا میگن خب چه فایده ای داره وقتی واکسن بزنی و بازم بگیری؟؟؟؟ نمیدونن ک واکسن برای نگرفتن نیست برای کنترل بیماری و مرگ و میر هست.
به نظر من زدن واکسن بهتر از نزدنش هست حالا از هرنوعی ک باشه.

8 Likes

من هر دو دز زدم
سينوفارم
زدنش بهتر از نزدنشه
اگه واكسن ميزنيم فقط بخاطر خودمون نيست . براي كل مردم دنياست.چون شروع كرونا از طرف ١ نفر تو كل ٨ ميليارد كره زمين بود.
لطفا خودخواه نباشيم

7 Likes

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 Likes

من فقط سینوفارم میزنم هنوز نوبتم نشده ولی شوهرم زده

2 Likes

به سلامتی عزیزم، ایشالله

2 Likes

بازوم یکم درد داره محل تزریق
غیر این این مورد خداروشکر مشکلی نداشتم:kissing_heart:

3 Likes

قربونت، باید بزنیم تا مرگ و میر کمتر بشه، واکسن شاید از ابتلا جلوگیری نکنه ولی احتمال مرگ بر اثر کرونا رو حتما کاهش میده حالا از هر نوعی که باشه

2 Likes

اره ایشالله، منم میخوام سینوفارم بزنم

2 Likes

جدی؟ خب برم بزنم :worried::worried:

2 Likes

نه من هنوز نزدم

2 Likes

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

اره من خودمم اقدامم واکسن میزنم بعد دوماه دوباره شروع میکنم اخه میگن بعد دوهفته بعد دوز دوم باید اقدام کرد

3 Likes

بزن هرچی که گیرت اومد ترجیحا خارجی

2 Likes

سینوفارم باید خانمای باردار وشیرده بزنن.استرا هم میگن میشه ولی سینوفارم بهتره چون عوارضش کمتره.
من بخاطر اینکه تازه از چهله دراومدم باید برم بزنم.چون بعدزایمان باید ۴۲روز بگذره ک واکسن بزنم.بهداشت گفت

2 Likes

مامان و شوهرم خواهرم دامادمون سینوفارم زدن
مادرشوهرم و پدرشوهر برکت زدن بهشون سری اول

2 Likes

منم منتظر پریود شدنم بعد بزنم :rofl::rofl:

3 Likes

آسترازنکا بهتره ۷۵ درصد مقاومه سینوفارم ۵۰ درصد

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.