واکسن چهار ماهگی کمک

دوستان اونا که واکسنو زدن لطفا بیاین بگین که زیاد تب اینا میگیرین من فردا باید محمد مهدیو واکسن کنم :cry::cry:

سلام عزیزم رو دوتا پاش میزنن .دخترمن که خداروشکرزیاد تب نکرد مث دوماهش بودیکم تب که طبیعیه قبل اینکه ببری قطره استامینوفن بدی بهتره بنظرمن…بازم خودت میدونی

1 Likes

عزیزم برای دختر منم دو تا پاش بود. ولی برای بچه جاریم رو یک پا زدن.
شما نیم ساعت تا یه ساعت قبل رفتن دو برابر وزنش بهش استامینوفن بده. اگه میترسی زیاد باشه، وزن دو ماهگیشو ببین چنده ، دو برابر همون شربت استامینوفن کودکان بده.
حتما هم شکمشو سیر کن و پوشکشم عوض کن.
برای دختر منم بد نبود.
اومدی کمپرس سرد و فرداش کمپرس گرم بذار.
بهداشت میگه.
من خودم صبح اول وقت حوله رو گذاشتم تو یه ظرف تمیز و گذاشتم یخچال. بعد بعداشت گفت خوبه ، فقط یه کوچولو (خیلی کم) نمدارشم بکن بذار محل واکسن.
راستی گلم لباس راحتی بچه رو بپوشون که اومدی اذیت نشه.
ان شاء الله که سبک باشه برای کوچولو نازت

2 Likes

پناه جان رو جفت پاهاش میزنن بچه یکم اذیت میشه خصوصا وقتی پاهاش تکون میده دردش میاد گریه میکنه.بعد واکسن که اوردیش خونه از قسمت کمرش تا پایین پاهاش قنادش کن تا نتونه پاهاش تکون بده اینطور راحت میخوابه گریه ام نمیکنه.من پسرم رو همین کار کردم.استامینفونشم به مدقع بده

1 Likes

مرسی عزیزم حتمن اینکارو میکنم

چشم عزیزم نمیدونم وزن الانش چنده برای دو ماهیگیشو میدم پس

اینم فکر خوبیه احتمالن منم قداق کنم پس مرسی جیکرم :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

اره عزیزم. منم برای همه واکسناش برای دوره قبلو میدیم تا خدای نکرده زیاد ندم.
اگه یکم شک داری ، میتونی از بهداشتم بپرسی که خیالت راحت بشه.
اونجا وقتی وزن ۴ ماهگی رو گرفتن میتونی دوزشو بالاتر ببری.
ب نظرم روز اول هر ۴ ساعت بهش بده ، تا زبونم لال تب نکنه.
خودتم همش کنارش باش. و چکش کن.
ماشاء الله پسر نازی داری. خدا یار و یاورش باشه

1 Likes

اهوم من روز دومم چهار ساعت چهار ساعت میدم خخخخ بچه خوب میخوابه خخخخ فدات شم عزیزم مرسی

:blush: :hugs:.
خواهش میکنم خانوم گلی

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.