واکسن زدم 🥳🥳🥳 سینوفارم

کرونا گرفته بودی؟ قبلا؟ من فقط دستمو نمیتونم بلند کنم

1 Likes

اون اوایل کرونا اره چندبارگرفتارشدم هربار به یه شکل جدید:expressionless:
اون ماه قبل که مریض شدم و مشکوک بودم آزمایشام منفی شد کرونا نبود ینی کلا از اونموقع تا الان نه دیگه خداروشکر گرفتارش نشدم
اگه مثبت میبود که میفهمیدن نمیزدن بم

1 Likes

من اصن نا ندارم همش بی حالم میخوابم تبمم بالاعه گرگرفتگیم دارم ازاونورم اشتها ندارم قاطی شده بدنم انگار دوسندارم اینجوری بودنمو اه :confounded:

1 Likes

زود خوب میشی نگران نباش تو هر بدنی یه جور نشون میده خودشو، منم دراز کشیدم توام استراحت کن ، مایعات بخور و استامینوفن اگر تب داری

1 Likes

مرسی
آره اونجام گفتن واینکه نسبت به بقیه زیاد نگهم داشتن همش چندتا دکتر میومدن بالاسرم 🤦🏻‍♀
والا ازوقتی اومدم درحال استراحتم کاش فردا خوب شم زودتر بکارام برسم :confounded:
باشه ولی میل ندارم همونجا یکم بهم آبمیوه داد دکتره همون بود تایکم پیش هیچی نخورده بودم الان یکم آب طالبی خوردم فقط
استامینیفون اونجا گفتن حتما بخورم ولی خو نخوردم :expressionless: قرص ندوس یکمم استامینیفون بدترم میکنه یکم حساسیت دارم بش اونجام گفتم بهشون البته صدام از ته چاه میومد نمیدونم شنید یانه چون هیچی نگفت 🤷🏻‍♀

1 Likes

سلام بسلامتی، منم پریروز زدم :relaxed:

1 Likes

مباااارکه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

مرسی هستی جون:heart_eyes:

1 Likes

نه هیچی ترسیدم ولی دستم تا گردنم داره از درد میترکه

1 Likes

به من دکتر گفت دو دوز رو بزن بعد اونم نه اینکه خدای نکرده خطری داشته باشه فقط برای اینکه مطمئن باشی هر دو دوز رو گرفتی

1 Likes

تبریک میگم.
بخوشی استفاده کنی:neutral_face::joy:

منم دیروز سینوفارم زدم :grin:

بسلامتی ، ان شاءالله همیشه تنت سلامت باشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.