واکسن۱۸ماهگی پسرمو زدم

سلام بچه ها امروز صبح واکسن ۱۸ماهگی پسرمو بردم زدن یکی از پاش یکی از دستش خیلی تب یا بیقراری نداره گاهی بیقراری میکنه اونم کم هر ۴ساعت بهش استامینوفن میدم ولی الان مامانم زنگ زده میگه الان اون پاش درد میکنه شیاف استامینوفن بگیر بزن بهش اون بچس زبون نداره ک بگه منم موندم بنظرتون ینی ب شوهرم بگم بخره الان ؟حوله سرد هم یادم رف بزارم نزارم اشکال داره؟

1 Likes

اگه گریه نمیکنه ینی ک درد نداره حداروشکر پس فک نکنم لازم باشه شیاف
کمپرس سرد هم برا این ک درد کمتر بشه میزارن دیگه لازم نیس بزاری

1 Likes

دختر منم شنبه باید بزنه واکسن ۱۸ ماهگی

1 Likes

باشه عزیزم خیلی ممنون .اینقد پسرم گریه کرد موقع زدن واکسن تو هم حتما یه همراه ببر بچه رو بگیره تکون نخوره

زبون نداره بگه، ولی چنان گریه میکنه که میفهمی درد داره یا نه:pleading_face::pleading_face::pleading_face:
پسر من طفلی گوله گوله اشک میریخت دو روزم راه نمیرفت فقط میخوابید خودش پاشو اصلا تکون نمیداد :sob::sob::sob::sob: جیگرم کباب بود براش
من که فقط بهش قطره دادم، بنظرم شیاف زیاده روی میشه

2 Likes

خیلی نگران بعد واکسنشم بچه خواهرم تا ۳ روز نمیتونس راه بره و گریه میکرد از بس درد داشت

1 Likes

من بهترین واکسنش ۱۸ ماهگی بود :rofl::rofl::rofl::rofl:
بچه ها با هم کاملا فرق دارن ولی پا درد همشون میشن

به سلامتی ایشالا تب هم نمیکنه ،منم دخترمو شنبه باید ببرم

فقط برای تب بالا ک با قطره کنترل نمیشه باید شیاف بذاری اونم فقط شیاف استامینوفن ۱۲۵
الان ک قطره میخورن دیگه شیاف نذار

2 Likes

عزیزم اگه دو ب شکی شیاف ۱۲۵ بگیر خونه باشه که اگه خدای نکرده تبش بالا رفت شیاف در دسترست باشه. ان شاءالله که اذیت نمیشه. ولی حواست بهش باشه.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.