واژنم خارش داره 😔

سلام سلام
يه دو روزه سوزش و خارش واژن دارم البته از بيرون
هفته ١٥ام بارداريم
هيچكس راهكار خانگي نداره اونم تو دوران بارداري
يه مدته بجاي دامن و لباس يه سره
همش ساپورت پوشيدم واسه همين اين شكلي شدم

1 Likes

منم این جوری شدم ولی بعدش حتی داخلیم شد رفتم دکتر دوتا پماد داخلی وخارجی داد خارجی استفاده کردم سه روز خداروشکر خوب شدم
ولی داخلی اولین روزم خوب بودم روزا بعدش سوزش وخارش گرفتم که عوارضشه واسه همین دیگه استفاده نکردم ولی بازم خداروشکر خارش داخلیم خوب شد
من تومدت درمانم شورت نپوشیدم اصلا توام مدتی نپوش بعدش فقط واسه بیرون وقتی شلوارمیپوشی شورت بپوش

1 Likes

سلام عزیزم، نمی‌دونم تو بارداری باید چکار کرد. ولی برای درمان عفونت بهتره شیرینی کم بخوری ماست و آب بخوری و حتما دکتر برو

2 Likes

ثریا گپ هات کم شده چرا :hugs::hugs:

1 Likes

سر کار بودم میزنم باز

2 Likes

:sunglasses::sunglasses::sunglasses: :sunglasses::sunglasses:

درمورد خارش و عفونت توی بارداری از روش های خانگی که دکترت پیشنهاد نداده استفاده نکن

3 Likes

مرسي عزيزم
پس حتما دكترو برم؟؟

1 Likes

اره عزیزم حتما برو چون مهمه ممکنه خارش داخلیم بشه زودتر بری بهتره

2 Likes

سلام عزیزم اگه خارش فقط قسمت بیرونیه یکم عسل طبیعی اگه داری بمال فوری خوب میکنه
منم باردارم فقط کافیه یه روز کامل شلوار و شورت پام باشه سریع سوزش میگیرم ولی عسل برای هر دردی درمونه
تو این چند روزم‌اصلا شورت نپوش دامن بپوش حتما خودتو خشک نگه دار

2 Likes

ممنون عزيزم
عسل توي بارداري مشكلي نداره

شورت نپوش تو خونه یه لگن آب ولرم توش ۲۰ قطره یا بیشتر نسبت به سطح آب عصاره اسطوخودوس بریز روزی حداقل دوبار توش بشین و محل رو خشک نگه دار.
ولی طبق سفارش دوستان حتما دکتر هم برو تو بارداری درمان عفونت خیلی مهمه چون روی کیسه آب تاثیر داره و خدایی نکرده میزنه سوراخش میکنه.

1 Likes

ممنون عزيزم
حتما ميرم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.