واكسن تزريقي فلج اطفال

سلام دوستان من ديروز شنيدم بچه هايي ك متولد نود و پنج به بعدا واكسن تزريقي فلج اطفال نزدن براشون، الان برن بزنن، شما شنيدين،

@Rahaaa

:red_circle: آغاز واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در خوزستان

:small_red_triangle_down:رئیس مرکز بهداشت خوزستان
:small_orange_diamond: هر ساله در کشور واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در دو نوبت به صورت فعال و خانه به خانه با هدف کاهش خطر ورود چرخش مجدد ویروس عامل بیماری انجام می‌شود.
:small_orange_diamond:این واکسیناسیون به صورت خوراکی انجام می‌شود و جامعه هدف، کودکان زیر پنج سال هستند. در خوزستان نیز این برنامه در دو نوبت (9 تا 6 بهمن‌ماه و 7 تا 4 اسفند‌ماه) برای ساکنین مناطق روستایی تحت پوشش تیم‌های سیاری و همچنین مهاجرین خارجی انجام خواهد شد.

1 Likes

برامن این پیام اومده

هنوز به خوزستان نرسیده دروغ میگن
من دیروز بهداشت بودم واسه تشکیل پرونده مردم می اومدن بعدمسئولین بهداشت بهشون گفتن که هنوزواکسن نرسیده خوزستان شهرهای دیگه هست ولی هنوز به خوزستان نیومده

1 Likes

جدی
چراپیام میفرستن پس

1 Likes

این نوشته خوراکی
تزریقی رو میگن تزریق نشده! ولی الهام جون و آزاده جون گفتن به بچه هاشون تزریق شده

2 Likes

از فروردین ۹۵ تا اردیبهشت ۹۷ هر بچهای به دنیا اومده باید بره بزنه

1 Likes

ارزو. جون ما تو تهرانيم و چنين پيامي نيومده برامون فقط من شنيدم كه بايد بريم تزريقي بزنيم

1 Likes

خب اگه نی نی داری حتماببرش خانه بهداشت

1 Likes

1 Likes

مرسي عزيزم از اطلاع رسانيتون :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.